На сесії Ужгородської райради прийняли бюджет

Сьогодні, 5 січня, завершила роботу дев’ята сесія Ужгородської районної ради. На її третьому пленарному засіданні було розглянуто і відповідно прийнято рішення з 11 питань.

На сесії Ужгородської райради прийняли бюджет

Відкрив і проводив роботу сесії Михайло Фединець, голова ради.

Основними, з винесених на розгляд сесії питань, були  – Програма соціального і економічного розвитку Ужгородського району та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 та районний бюджет на 2012 рік. Програма та бюджет попередньо були детально обговорені на засіданні постійної комісії з питань бюджету та інших депутатських комісіях. За наслідками внесених депутатами пропозицій та зауважень до цих основних документів життя району, було внесено відповідні корективи. Так, до Програми розвитку району були додатково включені питання будівництва школи в с. Минай, клубу та спортивного залу школи в с. Пацканьово, районного соціального центру в смт. Середнє. Було затверджено концепцію реформування освітньої галузі району на період до 2015 року та план роботи районної ради на І півріччя 2012.

Одноголосно депутати проголосували за районний бюджет на 2012 рік. Загальний обсяг доходів затверджено у сумі 192 339,4 тис. грн., на цю ж суму затверджено обсяг видатків. Дотація вирівнювання з районного бюджету сільським бюджетам обрахована в сумі 11 310,0 тис. грн. та кошти, що вилучаються до районного бюджету із сіл – в сумі 8 265,9 тис. грн.

Не в образі залишили районну газету «Вісті Ужгородщини», виділивши на виконання її програми 100 тис. грн.

В зв’язку із збільшенням чисельності осіб, яким надаються компенсаційні виплати на соціальні послуги, навантаження на районний бюджет постійно зростає. В зв’язку з цим  депутати районної ради прийняли Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням додатково виділити кошти на виплату цих компенсацій, - повідомили Закарпаття онлайн з прес-служби Ужгородської районної ради.

05 січня 2012р.

Теги: сесія, райрада, депутати, бюджет

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:12
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 1
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 7
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 2
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
12:57
/ 2
Лікарню в Ужгороді за 125 млн грн відремонтує фірма, що фігурує у кримінальній справі щодо привласнення грошей під час ремонту поліклініки
» Всі новини