Ужгородська районна лікарня завищувала ціни на платні послуги

Адміністративна колегія Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України під час проведення дослідження ринку платних медичних послуг, що надаються Ужгородською районною лікарнею №1, встановила, що Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Ужгородської районної державної адміністрації розробивши та ввівши в дію економічно необґрунтовані калькуляції вартості медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

Ужгородська районна лікарня завищувала ціни на платні послуги

 А також медичних оглядів для видачі довідки (ліцензії) на об'єкт дозвільної системи, обов’язкового попереднього та періодичного наркологічного огляду та обов’язкового попереднього та періодичного психіатричного огляду порушив законодавство про захист економічної конкуренції створивши умови для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктом господарювання – Ужгородською районною лікарнею №1.

Відповідно до рішення Адміністративної колегії відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Ужгородської районної державної адміністрації має привести вартість медичних оглядів у відповідність до вимог нормативно-правових актів, - повідомили у прес-службі Антимонопольного комітету України.

 

04 січня 2012р.

Теги: лікарня, послуги, ціни

Коментарі

водій 04.01.2012 / 17:27:09
а хто нам тетер поверне гроші ??

НОВИНИ: Кримінал

17:04
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
» Всі новини