На Закарпатті на Новий рік сталося 6 пожеж (ДОПОВНЕНО)

У період з 31 грудня по перше січня в Закарпатській області сталося шість пожеж, завдана матеріальна шкода від яких склала 45 тисяч гривень. Вогонь знищив та пошкодив два автомобілі, житловий будинок, сауну, складське та підсобне приміщення. Окрім того, одна людина загинула та одна отримала опікові травми.

На Закарпатті на Новий рік сталося 6 пожеж (ДОПОВНЕНО)

Так, близько обіду 31 грудня, у Перечині на місці пожежі у підсобному приміщенні КП „Комунальник” було виявлено тіло 52-річного працівника підприємства. За попередньою версією загорання стало наслідком необережності під час паління загиблого.

У присілку Зелеки с. Торунь Міжгірського району через коротке замкнення електромережі вогонь знищив житловий будинок місцевої мешканки. На пожежі травмувався 28-річний син власниці помешкання.

А в с. Сторожниця, що на Ужгородщині, за поки-що невстановленої причини горіла дерев’яна сауна. Вогонь знищив перекриття будівлі на площі 170 м.кв., внутрішнє оздоблення, електропобутову техніку та пошкодив стіни будівлі.

У Мукачеві на вул. Петефі використання піротехнічної продукції спричинило пожежу в автомобілі ОPEL Kadett 1986 року випуску, який був припаркований біля однієї з багатоповерхівок. Наслідком загорання стала пошкоджена вогнем ліва частина транспортного засобу. Врятувати легковик не вдалося, проте пожежники не дали вогню знищити поруч розташований 6-річний мікроавтобус OPEL Vivaro.

На відміну від попереднього випадку, 27-річному мешканцю с. Ключарки, того ж Мукачівського району, не пощастило. Пожежа, яка сталася близько третьої ночі, за лічені хвилини повністю знищила його транспортний засіб ВАЗ 21099,  повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні Держтехногенбезпеки у Закарпатській області.

04 січня 2012р.

Теги: пожежа, загорання

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:01
На Хустщині під час пожежі згоріла майже тона сіна Фото новина
10:31
Через обледеніння контактної мережі значно запізнюються поїзди в напрямку Закарпаття
09:51
/ 1
Високопрохідний автомобіль врятував жінку з інсультом у гірському селі на Закарпатті Фото новина
16:55
/ 1
Медики та рятувальники провели складну евакуацію у гірському селі на Міжгірщині Фото новина
14:58
Через негоду на Закарпатті зафіксовано 7 випадків падіння дерев на автошляхи та транспортні засоби Фото новина
11:14
У Рахові під час руху загорілася вантажівка Фото новина
09:48
На Ужгородщині, Мукачівщині та Тячівщині через негоду було знеструмлено понад 2500 абонентів
15:59
На Рахівщині медики врятували чоловіка, який замерзав у лісі Фото новина
12:16
У Чопі медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
10:27
На Хустщині горіла дерев’яна церква національного значення, яку використовувала УПЦ МП
18:32
Через ожеледицю у Берегові рятувальники двічі виїжджали на ДТП Фото новина
15:56
У Лазещині вночі горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:37
В Ужгороді під час земляних робіт знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
18:02
На Мукачівщині вночі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
14:30
У горах Рахівщини врятували 47-річного чоловіка, який планував перетнути кордон Фото новина
13:10
На Міжгірщині медики врятували пацієнтку з алергічною реакцією на медикаменти
11:59
У Берегові вогнеборці ліквідували пожежу в приватному будинку Фото новина
13:06
/ 1
Поліція розслідує загибель 17-річного хлопця в Ужгороді після падіння з висоти
09:29
/ 3
У Чехії знайшли мертвим закарпатця, який зник наприкінці грудня Фото новина
16:28
У Олешнику на Берегівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:08
На Рахівщині авто з’їхало в кювет через ожеледицю Фото новина
17:44
У Берегові авто злетіло з дороги та впало в річку Фото новина
09:49
Закарпатські медики екстреної допомоги врятували життя пацієнтці у новорічну ніч Фото новина
16:54
Полум’я ледь не знищило будинок у Порошкові на Ужгородщині Фото новина
13:21
/ 1
У селі Невицьке вогнеборці врятували чоловіка, який під час пожежі отруївся чадним газом Фото новина
» Всі новини