Через масову здачу квитків відмінено сьогоднішній поїзд "Київ-Ужгород"

В Укрзалізниці констатують, що в передноворічні дні різко збільшилася кількість повернення квитків на Південно-Західній залізниці

Через масову здачу квитків відмінено сьогоднішній поїзд "Київ-Ужгород"

"Станом на 30 грудня у каси залізничного вокзалу Київ-Пасажирський повернули близько 2,5 тис. квитків, що в чотири рази перевищує середню добову статистику", – йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

 Також у повідомленні державної адміністрації залізничного транспорту зазначено, що "кількість вільних місць у поїздах на більш популярні напрямки постійно збільшується".

При цьому в прес-службі зазначили, що у зв'язку зі зниженням пасажиропотоку в новорічні дні залізниця скасувала два додаткових поїзди: N253/254 сполученням Київ - Івано-Франківськ відправленням з Києва 31 грудня і N505/506 сполученням Київ - Ужгород відправленням з Києва також.

Очевидно, безсніжна погода в Карпатах не виправдала новорічних сподівань мешканців центральних і східних регіонів України.

31 грудня 2011р.

Теги: поїзд, новорічний, квитки

Коментарі

Година 2012-01-02 / 13:48:09
Русин 2012-01-02 / 13:37:23, проданий за паспортом квиток не врятував би життя дівчині, до чого тут це? Зекостан у нас кажете. А не здогадуєтеся чому у нас зекостан?
http://tsn.ua/analitika/duma-pro-zaporozhcya.html я не прихильник автора, однак його думки часто настільки світлі і очевидні, що читаю його регулярно. Прочитайте за посиланням хоча б перші 5-6 абзаців. Дуже пізнавально.

Русин 2012-01-02 / 13:37:23
Баклажану - так то Хорватія, а у нас "Зекостан". Для прикладу у нас минулого тижня провідники дівчину забили і з поїзда "Ужгород-Київ" на ходу скинули. А якби не проданий за паспортом білет то хрен би і знайшли хто, що і почому. Тут глибокий зміст і о-нний підтекст, і це лише частина історії.

Пан Баклажан 2012-01-02 / 13:25:06
Повністю погоджуюсь з Годиною - квитки по паспортах є ознакою тоталітаризму. Влітку спокійно катався Хорватією, і навіть не подумав, що буде неможливо в пік сезону не купити квитка з порту Спліт до Столиці. Кожні кілька годин - поїзд, плюс купа автобусів на автовокзалі поруч. А спробуй виїхати в нас з Криму чи Одеси в той самий час...
І ніяких пачпортів там ніхто не питав. Береш квиток і він діє ДВА МІСЯЦІ на будь який поїзд в обраному напрямку. Можеш підстрахуваись і вже перед виїздом оплатити місця, бо інакше теоретично їх може не бути - тоді їхатимеш без місця, хоч в коридорі. Але такого в реалі я не бачив, всім вистачає, ще й вагон для велосипедів є...

56(7) 2012-01-02 / 10:48:31
А снег есть в горах вообще-то? Без снега что у нас туристам делать зимой?

русін 2012-01-01 / 23:45:38
триба удмінити воопше ушиткі поїзда в тоту укрАйну, у тоту бендерувшину! лишити лем прямі поїзда в Москву - нашу любиму велику столицю, і без остановки у Лівові, Тирнополі, Кійові. Нам, русінам, нішто тамка робити! Іще нам триба у Будапешт поїзд, у Братіславу ци Прагу, Бухарест, мож і у Варшаву. А укрАйну - удмінити. В Скотарському, Ужку, Лазещині - узробити глуху границю, оби нам туйка укрАйинци не йшли!

Година 2012-01-01 / 20:09:39
В жодному разі не купувати квитки поза межами кас, як би цього не хотілося.

ККК 2012-01-01 / 19:21:05
Година, які Ваші пропозиції по боротьбі зі спекуляцією залізничними квитками?

Година 2012-01-01 / 16:19:23
Як думаєте, чому? А от в маршрутках без паспортів, це безпечно? Хочу бачити як ви захопите поїзд, і скеруєте його у центр міста або у висотку. Включайте чуть-чуть смекалку де що потрібно, а де ні.

Istvan 2012-01-01 / 15:17:01
Билеты на самолеты продаются строго по паспортам... Это не протизаконно?

Година 2012-01-01 / 14:38:58
Ну які паспорти? Що поможе паспорт? Раніше продавали по паспортам, і що. Відмінили, бо це протизаконно. Ніхто не може вас обмежувати в пересуванні з паспортом ви хочете поїхати чи без. Все лиш заборонити хочеться. Совок, блін, з вас колись вилізе, чи лиш в труні стече з дощовими водами?

Istvan 2012-01-01 / 14:30:22
Гость: Я 100% за!

red 2012-01-01 / 11:04:25
спекулянти здали квитки! хай влітають на гроші

ККК 2011-12-31 / 22:37:18
гость, +100500

гость 2011-12-31 / 20:06:05
продажа должна быть по паспортам,тогда не будет массовой сдачи билетов перекупщиками-спекулянтами. Это они в одни сутки выкупили все билеты,а теперь их сдали.

НОВИНИ: Соціо

03:31
Ужгород, Мукачево та Виноградів зустрічали з фронту військових 128-ї бригади
02:39
Охороняти державний кордон на Закарпатті прибули лейтенанти-випускники
17:42
Ужгородський замок та обласну філармонію пропонуватимуть включити до переліку об'єктів "Великого будівництва"
16:31
На Свалявщині відкрили три амбулаторії
14:22
/ 3
В Ужгороді урочисто зустріли бійців 128-ї окремої гірсько-штурмової закарпатської бригади
12:37
У Мукачеві семеро дітей-сиріт отримають житло
11:11
У Мукачеві зустріли бійців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
09:56
На Тячівщині ремонтуватимуть дорогу від райцентру до Солотвина
09:51
Підрозділи 128-ої бригади повертаються у Мукачево у відновлене військове містечко
09:32
Новий сквер будують у Мукачеві
09:20
У Мукачеві побудують пішохідний міст через Латорицю
03:26
/ 8
ФОТОФАКТ. Фестиваль Шипіт відбувся попри карантин
23:28
/ 8
Атестація закарпатських прокурорів: "сірий кардинал" пройшов, а волошинський "золотошукач" раптово "захворів"
18:06
/ 2
Борщівник Сосновського масово і швидко розростається на Закарпатті
16:31
Понад 10 тисяч учасників складали на Закарпатті ЗНО з історії України
14:14
/ 1
Мер Ужгорода заявив, що понад сторічні тенісні корти вбережуть від забудови багатоповерхівками
12:53
/ 5
400 тис грн сплатить жінка, що на Іршавщині не допустила інспекторів на своє підприємство для перевірки
09:42
/ 1
Ужгородські ватерполісти провели перше тренування після карантину
09:06
/ 6
На Закарпатті депутата-браконьєра можуть призначити заступником директора Ясінянського лісгоспу
03:05
/ 12
Закарпатський прокурор уник переатестації, пішовши працювати в офіс Венедиктової
02:41
/ 9
Сьогодні атестаційна комісія ОГП перевірить на доброчесність скандального закарпатського прокурора Малинича
02:19
/ 2
Закарпатська ОДА розробляє план заходів поводження зі сміттям до 2030-го року – Цвігун
17:35
Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Закарпатті призначено Олега Коцюбу
17:28
Державна архітектурна інспекція дозволила будівництво для завершення мосту у Буштині на Тячівщині
15:11
/ 1
Секонд-хенди в Ужгороді перевірили на дотримання карантину
» Всі новини