Через масову здачу квитків відмінено сьогоднішній поїзд "Київ-Ужгород"

В Укрзалізниці констатують, що в передноворічні дні різко збільшилася кількість повернення квитків на Південно-Західній залізниці

Через масову здачу квитків відмінено сьогоднішній поїзд "Київ-Ужгород"

"Станом на 30 грудня у каси залізничного вокзалу Київ-Пасажирський повернули близько 2,5 тис. квитків, що в чотири рази перевищує середню добову статистику", – йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

 Також у повідомленні державної адміністрації залізничного транспорту зазначено, що "кількість вільних місць у поїздах на більш популярні напрямки постійно збільшується".

При цьому в прес-службі зазначили, що у зв'язку зі зниженням пасажиропотоку в новорічні дні залізниця скасувала два додаткових поїзди: N253/254 сполученням Київ - Івано-Франківськ відправленням з Києва 31 грудня і N505/506 сполученням Київ - Ужгород відправленням з Києва також.

Очевидно, безсніжна погода в Карпатах не виправдала новорічних сподівань мешканців центральних і східних регіонів України.

31 грудня 2011р.

Теги: поїзд, новорічний, квитки

Коментарі

Година 2012-01-02 / 13:48:09
Русин 2012-01-02 / 13:37:23, проданий за паспортом квиток не врятував би життя дівчині, до чого тут це? Зекостан у нас кажете. А не здогадуєтеся чому у нас зекостан?
http://tsn.ua/analitika/duma-pro-zaporozhcya.html я не прихильник автора, однак його думки часто настільки світлі і очевидні, що читаю його регулярно. Прочитайте за посиланням хоча б перші 5-6 абзаців. Дуже пізнавально.

Русин 2012-01-02 / 13:37:23
Баклажану - так то Хорватія, а у нас "Зекостан". Для прикладу у нас минулого тижня провідники дівчину забили і з поїзда "Ужгород-Київ" на ходу скинули. А якби не проданий за паспортом білет то хрен би і знайшли хто, що і почому. Тут глибокий зміст і о-нний підтекст, і це лише частина історії.

Пан Баклажан 2012-01-02 / 13:25:06
Повністю погоджуюсь з Годиною - квитки по паспортах є ознакою тоталітаризму. Влітку спокійно катався Хорватією, і навіть не подумав, що буде неможливо в пік сезону не купити квитка з порту Спліт до Столиці. Кожні кілька годин - поїзд, плюс купа автобусів на автовокзалі поруч. А спробуй виїхати в нас з Криму чи Одеси в той самий час...
І ніяких пачпортів там ніхто не питав. Береш квиток і він діє ДВА МІСЯЦІ на будь який поїзд в обраному напрямку. Можеш підстрахуваись і вже перед виїздом оплатити місця, бо інакше теоретично їх може не бути - тоді їхатимеш без місця, хоч в коридорі. Але такого в реалі я не бачив, всім вистачає, ще й вагон для велосипедів є...

56(7) 2012-01-02 / 10:48:31
А снег есть в горах вообще-то? Без снега что у нас туристам делать зимой?

русін 2012-01-01 / 23:45:38
триба удмінити воопше ушиткі поїзда в тоту укрАйну, у тоту бендерувшину! лишити лем прямі поїзда в Москву - нашу любиму велику столицю, і без остановки у Лівові, Тирнополі, Кійові. Нам, русінам, нішто тамка робити! Іще нам триба у Будапешт поїзд, у Братіславу ци Прагу, Бухарест, мож і у Варшаву. А укрАйну - удмінити. В Скотарському, Ужку, Лазещині - узробити глуху границю, оби нам туйка укрАйинци не йшли!

Година 2012-01-01 / 20:09:39
В жодному разі не купувати квитки поза межами кас, як би цього не хотілося.

ККК 2012-01-01 / 19:21:05
Година, які Ваші пропозиції по боротьбі зі спекуляцією залізничними квитками?

Година 2012-01-01 / 16:19:23
Як думаєте, чому? А от в маршрутках без паспортів, це безпечно? Хочу бачити як ви захопите поїзд, і скеруєте його у центр міста або у висотку. Включайте чуть-чуть смекалку де що потрібно, а де ні.

Istvan 2012-01-01 / 15:17:01
Билеты на самолеты продаются строго по паспортам... Это не протизаконно?

Година 2012-01-01 / 14:38:58
Ну які паспорти? Що поможе паспорт? Раніше продавали по паспортам, і що. Відмінили, бо це протизаконно. Ніхто не може вас обмежувати в пересуванні з паспортом ви хочете поїхати чи без. Все лиш заборонити хочеться. Совок, блін, з вас колись вилізе, чи лиш в труні стече з дощовими водами?

Istvan 2012-01-01 / 14:30:22
Гость: Я 100% за!

red 2012-01-01 / 11:04:25
спекулянти здали квитки! хай влітають на гроші

ККК 2011-12-31 / 22:37:18
гость, +100500

гость 2011-12-31 / 20:06:05
продажа должна быть по паспортам,тогда не будет массовой сдачи билетов перекупщиками-спекулянтами. Это они в одни сутки выкупили все билеты,а теперь их сдали.

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини