Глава греко-католиків Закарпаття взяв участь у знакових подіях УГКЦ (ФОТО)

Глава греко-католиків Закарпаття владика Мілан взяв участь у знакових подіях Української греко-католицької церкви (УГКЦ).

Глава греко-католиків Закарпаття взяв участь у знакових подіях УГКЦ (ФОТО)

24 грудня в м. Дрогобичі на Львівщині відбулося введення владики Ярослава (Приріза) на престол Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. З цієї нагоди Божественну Літургію в катедральному храмі Пресвятої Трійці очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. З ним співслужили понад 20 єпископів УГКЦ, а також владика Мечислав, архієпископ Львівський РКЦ, та наш владика Мілан, єпарх Мукачівський.

Двома днями раніше, 22 грудня, Преосвященний владика Мілан співслужив святкову Архієрейську Службу Божу в кафедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в м. Тернополі, яку очолив Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (на фото з події). На Літургії було проголошено створення нової архієпархії та митрополії Тернопільско-Зборівської, яке ухвалив Cинод УГКЦ та благословив Святіший Отець Бенедикт XVI. Першим Митрополитом Тернопільсько-Зборівським став владика Василь (Семенюк), єпарх Тернопільсько-Зборівський.

Перед тим, 29 листопада, в архикафедральному соборі Святого Юрія у Львові владика Мілан взяв участь у проголошенні Львівської митрополії УГКЦ. Церемонію введення на престол Архиєпископа і Митрополита Львівського, яким став Владика Ігор (Возьняк), здійснив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Після проголошення відбулася святкова Архієрейська Служба Божа, яку Преосвященний владика Мілан співслужив із багатьма присутніми архієреями та великою кількістю священиків повідомили Закарпаття онлайн в Мукачівській греко-католицькій єпархії.

31 грудня 2011р.

Теги: УГКЦ, владика Мілан, патріарх

Коментарі

Русин 10.02.2012 / 20:48:52
А тебе що колише. Навчися раз говорити по людськи. В Москву мотай, ами ся якось уже визначеме.

Посторонний 02.01.2012 / 14:58:13
А есть какиелибо причины кроме вашего желания чтобы им обьединяться? И те и другие в единстве с Папой, так что проблем нет.

Русин 02.01.2012 / 10:03:38
Сяк би й мало бити, в єдности сила. А то наше духовенство закарпатськоє окремішноє ги бися бояли якоїсь ревізії. Мітя Сидор гойкат за автономію айбо з московської церкви не тікат!

НОВИНИ: Соціо

16:50
/ 1
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
» Всі новини