З нового року парковки в Ужгороді безкоштовні

Із 1 січня ужгородські водії можуть сміливо не платити гроші паркувальникам, а люди в жилетах – працівники КП «Ужгородпарквідео» – не мають права (!) їх вимагати.

З нового року парковки в Ужгороді безкоштовні

А все тому, що із 1 січня набуває чинності пункт 14 Постанови Кабміну №1342 від 3 грудня 2009 року. В ньому йдеться, що платні парковки у містах України обов’язково мають бути обладнані паркоматами. А якщо їх немає – плата за стоянку незаконна. В Ужгороді паркоматів, як відомо, немає.

«У разі, якщо відведені  майданчики для платного паркування з 1 січня 2012 року не будуть обладнані  паркувальними автоматами, такі майданчики вважатимуться  неналежно обладнаними  та організованими незаконно, – зазначив в ексклюзивному коментарі «Часу Закарпаття» начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Закарпатської області Ілля Ільчук. – У цьому випадку  прокуратура може ініціювати питання перед органами місцевого самоврядування щодо заборони функціонування таких майданчиків до усунення виявлених порушень. До  слова, навіть якщо на майданчику є касовий  апарат, цього виявиться  недостатньо, паркувальні  автомати – обов’язкові».

На Закарпатті, крім обласного центру, на вулицях платні парковки є ще й у Хусті. Виходить, вони також не законні.

В бюджеті міста на 2012 рік, поінформував кореспондента директор міського паркувального підприємства «Ужгородпарквідео» Юрій Мандич, грошей на купівлю спеціальних приладів-автоматів не передбачено.

Відтак, можемо зробити висновок, якщо депутати міськради не приймуть рішення купити паркомати, в обласному центрі парковки будуть безкоштовні й надалі.

Згідно з документом Кабміну, один паркомат має бути розрахований на 10 паркувальних місць.

 

Ярослав Гулан, «Час Закарпаття»

30 грудня 2011р.

Теги: парковки, авто, оплата

Коментарі

Василь 30.12.2011 / 17:35:07
А що,в Мукачеві нема платних парковок?ГІД,Щодня,та і на всіх вулицях гроші деруть,хоча стоянка на проїзжій частині дороги.

Василь 30.12.2011 / 17:27:25
Постанова №1342,а не 1324.

НОВИНИ: Соціо

11:10
На горі Піп Іван Чорногірський – мороз та туман Фото новина
10:32
На Берегівщині чоловік прив’язав собаку до мототрактора й тягнув польовою дорогою Фото новина
09:03
/ 1
Патрульні Закарпаття оперативно знайшли зниклу дитину в Ужгороді Фото новина
21:30
/ 2
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 1
Снайпер "Ярий"
15:33
/ 2
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 3
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 2
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
11:33
На Закарпатті затримали ужгородця, який за $1700 обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК Фото новина
10:10
На горі Піп Іван Чорногірський — мінус 6 і хмарно Фото новина
09:09
/ 2
Водій бетонозмішувача на Закарпатті заплатить 17 тис. грн штрафу Фото новина
18:07
В Ужгороді тракторист допоміг загасити палаюче авто Фото новина
17:24
Осіння подорож Боржавою: як діти природу пізнавали Фото новина
17:10
На Закарпатті стягнули понад 10 млн грн з «Лісів України» за незаконну вирубку
16:02
У Виноградові охоронець врятував ринок від масштабної пожежі Фото новина
15:07
/ 1
На Мукачівщині під час руху загорівся легковик Фото новина
14:04
Двоє мукачівців представлять Україну на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби U23 Фото новина
13:12
На Берегівщині 42-річний чоловік вбив подружжя пенсіонерів Фото новина
12:15
Родини полеглих закарпатських Героїв пройшли черговий сеанс іпотерапії Фото новина
11:02
На Закарпатті засудили 20-річного боксера, який систематично бив свою дружину
10:02
/ 1
Посадовця Ужгородської міськради та підрядника обвинувачують у заволодінні 1,7 млн грн бюджетних коштів
09:02
Гірські штурмовики 128-ї бригади піднялися на Говерлу Фото новина
» Всі новини