На Мукачівщині затвердили Програму соціально-економічного розвитку та бюджет (ФОТО)

Новий бюджетний рік на Мукачівщині розпочнеться вчасно. У переддень Нового року депутати Мукачівської районної ради затвердили два основні документи – Програму соціально-економічного розвитку та бюджет району на 2012 рік.

На Мукачівщині затвердили Програму соціально-економічного розвитку та бюджет (ФОТО)

Вирішено, що загальний обсяг доходів районного бюджету на 2012 рік складатиме 306 350, 9 тис.грн.  Видатки затверджено у сумі 306 170, 9 тис.грн. , у т.ч. обсяг видатків загального  фонду бюджету у сумі 301 985, 4 тис. грн.., спеціального фонду – 4 185, 5 тис.грн.

Основну частина видатків районного бюджету на 2012 рік  складатимуть захищені статті. Це: оплата праці та нарахування на заробітну плату працівників бюджетних установ; придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв бюджетних закладів; обслуговування бюджетного боргу, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам; забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування; підготовку кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації та фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки.
 
Субвенцію, яку передадуть у 2012 році з районного бюджету, у бюджет м.Мукачево для утримання центральної районної лікарні затверджено у сумі  20 000 тис.грн.

Для фінансування районних програм передбачено виділити 665, 0 тис. грн., повідомили Закарпаття онлайн у Мукачівській РДА.

30 грудня 2011р.

Теги: бюджет

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:44
/ 1
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 6
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 14
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
» Всі новини