Мер Ужгорода призначив собі ще двох заступниць, аби дати їм більше грошей

Міський голова Ужгорода Віктор Погорелов сказав, що призначив собі двох нових заступниць, аби хоч трохи збільшити цим працівницям зарплату. Це можна зрозуміти із відповіді мера журналістові на питання, чого дотепер міському голові вистачало 4 заступника, а тепер він матиме їх 6.

Мер Ужгорода призначив собі ще двох заступниць, аби дати їм більше грошей

Як уже повідомлялося раніше,на одному із засідань депутати міськради дозволили меру призначити заступниць Даніеллу Геворкян та Світлану Король. Перша одночасно є керуючою справами виконкому, друга – начальник фінансового відділу. Тепер розмір їх зарплат, з урахуванням премій та надбавок, сягне близько 7 тисяч гривень.

Віктор Погорелов додав, що керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації також є заступником її голови. За аналогією, керуюча справами міськвиконкому має бути заступником мера.

27 грудня 2011р.

Теги: Погорєлов, заступниці

Коментарі

Гість 2011-12-29 / 14:30:31
Ого, я й не знав, що пан Бедь уже і Бог і Церква. А може Богові наряди пише?

Горожанин 2011-12-29 / 03:49:03
Мер города (Погорелов Виктор) не только самый "лутший взяточник", но и самый "подлый лицемер", посягнувший путем обмана и получения взятки, на имущество и права Богословской академии Православной Церкви в Ужгороде (пл. Театральная, 5-7), в храмах которой бил поклоны за свое избрание... Пренебрег прозьбой Предстоятеля УПЦ - Блаженнийшего Митрополита Владимира - благословившего его на выборы. Что может дать горожанам человек, для которого Церьков и её благословение ничего не значит ??? Ничего... Так само, как и себе самому (преобретая прах - валюту, золото, здания, он преобретает только временный прах, но душу свою передает в руки дьявола). Оно и видно. Служитель "Золотого тельца"... Бедняга не понимает, что ведя войну с Церковью, он тварь земная воюет с Господом Богом... НЕ он первый и последний, но участь всех воюющих с Богом, всегда в истории заканчивалась печально... Пожалел бы будущее хотя бы своих наследников, ведь Господне проклятье наложеное на родителей, ложится Господним проклятием и на сем поколений их нащадков...

ужгородець 2011-12-28 / 09:38:30
Більшість чинуш у мерії це спекулянти.

читач 2011-12-28 / 09:35:47
Чи не за рахунок оптимізації та реорганізації навчалних закладів це все? Зекономив для своїх....

миша 2011-12-28 / 08:53:54
Крім Керуючої справами і начальника фінансового відділу є й інші незахищені працівники, але чогось зарплату Погорєлов підняв лише двом, "своїм".

Жажду денег 2011-12-27 / 23:59:41
Пусть уж и меня возьмёт на работу...

Надія 2011-12-27 / 22:22:36
Пан Погорєлов переймається за найбільш не захищену верству населення. Дійсно важко працювалося Керуючій справами і начальнику фінансового відділу - на їхні зарплати дуже важко прожити. От і благородний наш мер, збільшив їм зарплати. Та вони такі гроші кожного тижня отримують, просто не через бухгалтерію.

Ужгородка 2011-12-27 / 21:33:03
А ведь Луценко посадили как раз из-за того, что махинациями "накрутил" зарплаты водителю и еще кому-то. Вопрос к погорелову - НЕ СТРАШНО ??? Ведь за все "подвиги" прийдется отвечать !!!

56 2011-12-27 / 21:24:58
Как-то туманно:( Хто заступник чьей головы??

НОВИНИ: Соціо

00:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Юрієм Семиряжком
22:11
/ 2
Плюси, мінуси й підводні камені річки Тиса. Відеорепортаж із берегів "Стікса для ухилянтів"
12:05
Учора в Тисі знайшли тіла ще 3-х потопельників, що не добралися до Румунії
11:58
/ 1
В Ужгороді завтра попрощаються із Євгеном Белкіним
21:14
На Закарпатті житель Золотоноші хотів потрапити до Румунії в спідниці, з перукою та паспортом сестри
20:14
На війні з росією поліг Василь Головчак з Міжгір'я
19:53
У словацькому ПП "Вишнє Нємецьке" полагодили сканер і відновили пропуск вантажівок
09:18
/ 2
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Юрієм Семиряжком
23:45
/ 1
Українська мова у шкільництві на Закарпатті австро-угорського періоду (ДОКУМЕНТ)
21:00
/ 5
"Хуліганки" з циганського табора в Оноку вибачилися за свої дії біля ТЦК у Виноградові, а інші учасники безчинств власноруч полагодили ворота
10:50
Великоднє привітання предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія
21:41
/ 1
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 56
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 11
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
» Всі новини