Мукачівець забив до смерті співмешканку – колишню "Міс Мукачева"

Мукачівець забив до смерті співмешканку – колишню "Міс Мукачева"

Життя Наталії нагадує сюжет драматичної кінострічки. За свої 39 років вона встигла побувати на вершині і стрімко впасти вниз по життю. Щоправда, ще місяць тому ніхто і не згадував про її минулі досягнення чи перемоги. А її рідний батько, з яким вона майже не спілкувалася останні 5 років, на допиті у слідчого Мукачівського міського відділу зізнався, на інакший кінець життя доньки він не сподівався. Старий тато не охоче розповідав, що Наталія колись була дуже успішною жінкою. Ще дівчиною на конкурсі краси «Міс Мукачева», вона посіла перше місце і носила титул найкращої дівчини міста. Свого часу Наталія здобула вищу освіту, працювала в банківській установі. Згодом вийшла заміж, народила сина – все про що може мріяти жінка. Та доля вирішила інакше і занадто суворо поставилась до Наталії. Після першого невдалого шлюбу, жінка виходить заміж вдруге, втретє, а зупиняється на четвертому співмешканцеві Юрії. З останнім прожили недовго, близько трьох років, а тримало їх разом одне – безробіття та алкоголь. 

До чергової частини Мукачівського міського відділу міліції надійшло повідомлення від лікаря Мукачівської ЦРЛ про смерть 39-літньої жінки. Наступного дня після відповідного дослідження з’ясувалось, що смерть потерпілої настала внаслідок спричинених тяжких тілесних ушкоджень. Так, як Наталію і її супутника мукачівські правоохоронці добре знали, через постійну пиятику та сімейні чвари, підозрюваним вочевидь виявився 40- літній співмешканець. Цього разу вечірня зустріч чоловіка й жінки виявилась фатальною для останньої. Якщо підозрюваний Юрій відразу і намагався відкручуватись від скоєного, то згодом розповів як усе трапилось насправді.

Ввечері після кількасот грамів випитого, чоловік чекав вдома на жінку, яка мала принести продукти для вечері. До пізнього вечора Наталії вдома не було, що безумно дратувало чоловіка. Коли на вулиці стемніло, до квартири завалилась п’яна співмешканка, яка навіть не трималась на ногах. Обурений жіночою поведінкою, Юрій не стримався, затягнув майже непритомну від алкоголю Наталію до квартири і почав її бити руками. Як пізніше розповість чоловік слідчому міського відділу, ударив її чотири рази,  а потім зняв куртку і потягнув на ліжко до кімнати, де разом ночують. На ранок співмешканець зрозумів – жінка померла. Та ховатись Юрій не став і одразу викликав швидку допомогу. За висновками судмедексперта центральної районної лікарні мукачівка померла від розриву печінки. Разом з тим неминучий вечір приніс Наталії багато болю, який на щастя чи на жаль, від кількості випитого вона не відчувала. Це травма черева, набряк легень, головного мозку, множинні синці, садини та ін.     

Юрій, який до цього часу не мав справу з криміналом, наразі затриманий і перебуває у ізоляторі тимчасового тримання Мукачівського МВ УМВС, адже проти нього порушена карна справа за статтею 121, ч2., а це умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого. Відповідальність за яку передбачене позбавлення волі на строк від семи до 10 років. Триває досудове слідство.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС України в Закарпатській області

24 грудня 2011р.

Теги: смерть, померла

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
» Всі новини