Закарпатець Василь Козарь став переможцем проекту «Танцюють всі - 4» (ФОТО)

Щойно на каналі СТБ оголосили переможців проекту «Танцюють всі - 4». Перемогу здобув закарпатець Василь Козарь, який виграв головний приз шоу – 500 000 гривень, а також навчання в США у кращих хореографів та можливість відвідувати кращі танцювальні шоу Лас-Вегаса.

Закарпатець Василь Козарь став переможцем проекту «Танцюють всі - 4» (ФОТО)

Сайт Закарпаття онлайн спілкувався з Василем буквально перед супер-фіналом, який відбувся минулої п’ятниці, і він повідомив, що в разі перемоги хотів би купити квартиру в Києві і розпочати власну справу – відкрити свій театр танцю. В будь-якому разі він має намір однозначно рухатися далі, вдосконалювати свою майстерність і не зупинятися на досягнутому. Дуже хоче поставити кілька своїх театральних шоу. На Закарпаття повертатися не збирається, в гості до рідних приїздити буде,  буде давати майстер-класи для місцевих танцівників, а осісти планує в Києві, де набагато більше перспектив і можливостей.

Вітаємо земляка з перемогою!

24 грудня 2011р.

Теги: Козарь, Танцюють всі

Коментарі

Галя 2011-12-29 / 11:35:00
Цікаво, а коли Василько на Закарпаття завітає і зі своїми фанами зустрінеться?

Ужгородка 2011-12-26 / 13:28:07
Ми так переживали за Васю. МОЛОДЕЦЬ. Вся сімя і друзі якось сумнівалися, що Вася пройде у кращі з кращих. А я вірила. Бо такого таланту Бог дає не всім. На нього треба заслужити. І важливо, що Вася не "закопує" його, а мріє далі розвиватися. Дай Боже кріпости і радости, і витримки, Тобі,наш земляче!! ВІТАЄМО!!

зима- читачці з М... 2011-12-25 / 17:50:04
та ваших крутих мукачівців і так знають добре вже не лише в Україні)) І в Швейцарії знають, і ще деінде))

В. 2011-12-24 / 21:01:43
Всё бы хорошо, но преподносить как геройство, пребывание на таком проекте - это очень цинично. Вот он, капитализм! Человека зомбируют, лишают обычной человеческой радости т.е. всего того, что называется человеческой жизнью.

Много лет назад, хоть интересно было. За геройство считали не участие в шоу, а другие достижения - красный диплом, к примеру. Или какие-то другие достижения.

А тут что? Собрали всех, и ... Хуже, чем в армии! Но, в армии, хоть чему-то конкретному, стоящему научат. А на этих проектах, человек не получает ничего - ни специальности, ни навыков и т.д.

МукачевецІ 2011-12-24 / 17:40:40
ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!ВІТАЄМО!!!

Читачка з Мукачева 2011-12-24 / 17:15:57
Згідна з попереднім коментарем на всі сто!
Це талановитий хлопець! Умнічка! Так тримати!Нехай знають наших закарпатських мукачівців у всьому світі!
По перше це дуже вихований і скромний хлопець, вчиться у двох вищих навчальних закладах України паралельно!В університеті Поплавського в Києві та заочно в Мукачівському державному університеті.Ця перемога далася йому дуже важкою та виснажливою працею.Він досяг таких висот, завдяки силі волі,виснажливим тренуванням та заповітній мрії.На таких проектах слабі не витримують, лише сильні духом та витримані перемагають, такі хлопці як Василь з Мукачева -це приклад для наслідування для сучасної молоді.У нього все попереду! Це гордість мукачівців! Щасти тобі Васильку завжди! Люблячі тебе земляки! Мукачеву є ким гордитися,такі таланти -це рідкість!Ти прославляєш свій рідний край, свою срібну закарпатську землю!!!

В. 2011-12-24 / 13:36:17
А чему радоваться? Во-первых, получить такую возможность, нужно через "круги ада" пройти. И какая радость, после такого? А во-вторых, если страна опускается до уровня разных поп-шоу... Слов нет!

Да, в бывшем СССР, такие возможности можно было получить бесплатно! Бесплатно поступить на хореографический, бесплатно выучиться, и сделать себе отличную карьеру. Гораздо легче было!

ужгородка 2011-12-24 / 12:29:01
Вітаємо

Зануда 2011-12-24 / 11:36:02
Правильно писать "колишній Закарпатець". Выиграл и свалил... Типичная история нашей провинции.

мукачівець 2011-12-24 / 10:07:13
Спасибі Закарпаття онлайн - за підтримку Василя Козаря!

Петро 2011-12-24 / 09:53:16
Мукачівці радіють за свого земляка. Вітаємо!

О.Д. 2011-12-24 / 01:07:04
З перемогою!

ЛС 2011-12-24 / 00:38:37
Я в захваті!!!! Васька - молодець!!!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини