Міліція оголосила в розшук осіб, причетних до вбивства у Великому Березному (ФОТО)

УМВС України в Закарпатській області розшукує громадян, які підозрюються в скоєні злочину по кримінальній справі № 1411311 порушеній по ст. 115 ч.2 п.7 КК України ( вмисне вбивство).

За наявною інформацією, дані громадяни неодноразово виїзджали в Польщу через пункти перетину в Львівській області.

КОПЧА ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ, 22.08.1971 Р.Н., ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. НАБЕРЕЖНА 20

 
 

 

 

 

КОПЧА ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 04.07.1994 Р.Н., ЖИТ. СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 10.

 

 

 

 

 

 

ПРИСЛУПСЬКИЙ МИРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ, 14.09.1984 Р.Н., ЖИТ. СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. ГОЖИКА, 8

 

 

 


 

 

СИРОХМАН ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ, 10.11.1990 Р.Н., ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ СМТ. В.БЕРЕЗНИЙ, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА 19Б/24; ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПСТІ, РАНІШЕ СУДИМИЙ

 

 


 

КАГАНЕЦЬ ЕДУАРД ВІКТОРОВИЧ, 17.07.1983 Р.Н., ЖИТ. С. СТУЖИЦЯ, 44, В.БЕРЕЗНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

 

 

 


 

 

Якщо Вам відомо місцезнаходження розшукуваних осіб, прохання повідомити за адресами та телефонами:

Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул. Штефаника, 5 Великоберезнянський РВ УМВС
Тел. ФАКС. ч/ч (031-35) 21-2-02, 23-4-70

Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Ф.Ракоці,13
ч/ч УМВС України в закарпатській області
(0312) 614570
м.т. 050-37-24-914
 

22 грудня 2011р.

Теги: вбивство, Великий березний, Копча

Коментарі

кеша 2014-09-16 / 14:15:37
Йому кеніс на чехах помагать

березний 2012-09-01 / 13:22:44
березнянка ти дура повна ти думаш шо пишеш може і Копча невіноватий Валєру треба завісити серед березного

березнянка 2012-08-13 / 16:50:38
Валєра не виноватий!!!

Юра 2012-06-25 / 18:12:40
Що Ви бавитеся в прядки.Ганьба і позор , що ми когось розшукуємо,коли вони ходять по нашоиу Березному.Це повний безпредєл у наших правоохоронних органах.І де дивиться прокуратура, якщо Конару купляють дом бандити.В голові не вкладується , що це діється у нас в Україні.Та цих бандюг треба розстріляти у всіх на очах.

слідчий 2012-02-04 / 14:43:39
я вам скажу їх не моше брати живими а то копча пострілять менту нахер дали наказ що живими їх не треба брати ,02.02.2012 в березному гуляє беркут бо хтось відів їх

гри 2012-01-17 / 21:45:03
шо ви кажете Каменца АВТОРИТЕТ то мусор який пише заяви бо яйця трясуться

папа 2012-01-16 / 22:30:57

Коментар видалено. Адмін

Бандера 2012-01-11 / 23:07:35
У березному ходять слухи шо Копча заставлять Сирохмана взяти на себе вину за вбивство і не тяжко ся здогадати шо буде з Валєром кіть вун ся откаже !

1111111 2012-01-11 / 23:00:44
точно точно раз копча убив одну людину може убити ще декілька !!

Репортер 2012-01-11 / 22:47:08
Минуло 3 тижні з того час як Копча убив людину і органи міліції неможуть їх знайти і невідомо живі вони чи ні ? ??

страх 2011-12-31 / 19:26:55
Страх народитися на цій планеті, а не плазувати перед собі подібними.Майте честь і гідність,думайте головою кого підтримувати а від кого відвернутися, досить боятися міліції, бандитів, сбу, влади, гроші - це папір, який завжди обесцінюється, просто в людей память коротка і забувають швидко.Кажуть Копча відкупиться, та хай сто раз відкупиться, якщо я не піду в його ресторан,дискотеку, магазин - завтра продасть все своє барахло і піде звідти.Сила у нас - у простих Березнянців.

стоп 2011-12-31 / 19:20:39
Тут проблема не лише в Копчі чи його малому,проблема у всіх нас, по-перше ми втратили повагу один до одного,друге - почали жити по двойних стандартах і крутити фактами як кому зручно.По третє, ми - жителі В.Березного постворювали собі царьків і клонимося їм в ноги забувши про свою гідність,порядність,самодостатність.Забули, що ми їм носимо гроші,вибираємо їх, а совість свою пропили.Чи не настав час бути людьми, а не рослинами.

ххххх 2011-12-31 / 01:42:44
А знаеш М. Є таке діло як Бог. І ніхто уже нічого не боїться. Хай ти помреш за свою правду, є Бог який тебе посудить по твоїм поступкам і не страшно, і нікому ніхто не буде лізти без мила, а лише шнирі. Копчу Бог посудить, як нас всіх, і за позбавлення життя в людини, бог дасть йому по заслугам. Ніхто не сильніший Бога, ні ти ні я ні Копча, ні диявол який ним керував. Бог знае.

м 2011-12-29 / 22:13:22
Як забив невинного нихто го неоправдуе але коби дороз появився в Березному босьтему в гузицю залiзли без модла.

дед мороз 2011-12-28 / 23:33:37
Давайте жыты дружно!!!!У зв'язку з світовою кризою і економією особистих збережень однією SMSкою вітаю з Новим Роком, Різдвом, 8 березня, Паскою, 1 та 9 травня, Трійцею, днем Конституції, днем Незалежності, днем Народження, Родинами, Хрестинами, Курбан-Байрамом, Весіллям, 7 листопада, Голодомором, Рамаданом і т.д.! СМС дійсна на 2010 та наступні три роки!

33 2011-12-28 / 17:29:07
пр

999 2011-12-28 / 00:49:43

***** ви тут всі придурки. Вам не ганьба ту переписуватися. Паша умер...ви представте лице Жанни кіби вна то не дай Боже прочитала. Ви всі тут егоїсти! Кончені ідіоти. То шо бажаєте один одному вернеся сторицею.!!!

бяка 2011-12-27 / 23:58:05

бандити пішли спати)) міліція і не просипалася((

1111 2011-12-27 / 18:56:50
1111розстіляти всіх або довічне увязнення

шмитд 2011-12-27 / 18:42:17
то шось наробив володю ?

НОВИНИ: Кримінал

19:41
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети