У Великому Березному розстріляли автомобіль, одну людину вбито

У понеділок у закарпатському райцентрі Великий Березний трапилося резонансне вбивство. За неофіційною інформацією, місцевий підприємець, який раніше вже мав певні проблеми з законом, розстріляв з автоматичної зброї авто, в якому перебувало двоє осіб. Одна людина загинула і вчора вже навіть відбувся похорон загиблого.

У Великому Березному розстріляли автомобіль, одну людину вбито

За наразі непідтвердженою інформацією, вбивству передували молодіжні «розбірки», учасником яких, начебто, став син зазначеної особи, через що батько вирішив помститися кривдникам, наздогнавши їх на авто.

Як повідомили Закарпаття онлайн джерела в закарпатській міліції, основний фігурант злочину перебуває в національному розшуку. За фактом злочину порушено кримінальну справу за статтями Кримінального кодексу 115 – вбивство, 194 – пошкодження майна, 296 – хуліганство.

Деталі – згодом.

21 грудня 2011р.

Теги: вбивство, Великий березний

Коментарі

Наташа 2012-05-14 / 22:52:15
Пів року правоохоронці не можуть зловити Копчу В. Головна причина їхніх невдач криється в тому, що Копчі дуже активно допомагає голова Великоберезнянської Рай. ради Канюк Василь Михайлович . В минулому Канюк В.М. очолював великоберезнянський криміналітет та носив прізвисько «Файта». Після того як Файта подався у владу , його місце зайняв товариш та спільник по криміналу –Копча В. ..............

ХХХ 2012-03-23 / 20:03:19
УВАГА!!! днями здався один із причетних до вбивства у Великому Березному житель с. Стужиця. Менти зробили обшук в нього дома, та знайшли СТВОЛ!!! І наступного дня відпустили його під росписку!!! А також цей "учасник" був причетний до врізки в трубопровід в с. Жорнава!!! Що ще тут сказати? Наша міліція нас береже!!!

Вуйко 2012-01-20 / 11:38:40
Нікому нічого не буде бо сяде стрелочник Якшо садити Копчу то перед ним має сісти хитрожо,,,, фАЙТА

ДАНЧО 2012-01-18 / 12:10:33
шо ви кажете Каменца АВТОРИТЕТ то мусор який пише заяви бо яйця трясуться

ПАНЬКО 2012-01-17 / 22:00:44

Коментар видалено. Адмін

Спийс 2012-01-16 / 17:42:19
Невигадуйте йiх ненакажуть николи.

Бандера 2012-01-11 / 23:09:03
У березному ходять слухи шо Копча заставлять Сирохмана взяти на себе вину за вбивство і не тяжко ся здогадати шо буде з Валєром кіть вун ся откаже !!!

Репортер 2012-01-11 / 22:46:19
Минуло 3 тижні з того час як Копча убив людину і органи міліції неможуть їх знайти і невідомо живі вони чи ні ?

Спийс 2012-01-04 / 16:38:38
000

_В_е_л_и_а_р_ 2012-01-04 / 00:56:23
Все вы дебилы! Если вы не заметили! _: дело кроют,спустя 3-5 лет убийца ваш,со своей бандой будет спокойно гулять по районе.

возмездие 2011-12-31 / 00:12:44
дурак ...

tor 2011-12-30 / 18:53:31
(возмездие ) Глупишка голова є а вона не стобою.!!..

возмездие 2011-12-30 / 17:39:59
дурак ти тор

Tor 2011-12-30 / 14:11:14
Краще думайте про святки,А не забивайте гвоздики друг-другу!Дивіться за собою а не за другими а якщо хтость хоче ришити та берить Пльотку та ришайте.Не занемайтеся Интреганством

шеф 2011-12-28 / 13:10:39
Чекаємо!! Скоро буде!

циган 2011-12-27 / 20:33:04
шо туй говорити про тих памперсу , кіть вни приходили на табор, просили зобрати їм 40 циган на помуч. Добрі же ті за них розумніші та не пушли.

Прихожанин 2011-12-27 / 13:56:02
Молодь, краще ходіть до Церкви, а не в бісів "Форсаж".

доктор Хаус 2011-12-26 / 14:33:29
САНЯ ти правий на 100%,народ не чмиріть Березний ше більше бо вся Україна думає шо тут живуть одні одморозки і неуки,але ми не такі,ми дуже гарне і цивілізоване містечко,не пишіть дурниці БУДЬ-ЛАСКА!

САНЯ 2011-12-26 / 12:14:27
Дуже сумно дивитися на ваше перегавкування, хто кого перепише.Є страшний дикий випадок, вбивство, настільки звіряче і жорстоке що виправдати його неможливо,якщо хтось хоче виправдати цей поступок то напевно в нього так само як у вбивці вже почалась деградація моралі...Страшно що такі люди є, страшно за них, за майбутнє наших дітей яким тут рости.Тому я прошу людей в яких ще збереглась хоч крихта тої моральності-НЕ ПИШІТЬ БІЛЬШЕ НІЧОГО, НЕ ВСТУПАЙТЕ В ПЕРЕПАЛКУ З НЕДОЛЮДЬМИ ЯКІ НАМАГАЮТЬСЯ ВИПРАВДАТИ ЗВІРЯЧИЙ ЗЛОЧИН-виправдання нема, і не забувайте, всі ми будемо там де зараз Паша...будемо там відповідати.

123 2011-12-26 / 09:31:54
Зіна то Зіна , але у ЇЇ діджеїв точно совісті і ума не хватає

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 5
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу