Реклама B3

В Ужгороді презентували брендовий знак Закарпаття (ФОТО)

Сьогодні, 20 грудня, в Ужгородському прес-клубі завідуючий кафедрою туризму УжНУ Федір Шандор та голова комісії з міжнародних зв’язків і туризму Ужгородської міської ради Павло Чучка презентували брендовий знак Закарпаття.

В Ужгороді презентували брендовий знак Закарпаття (ФОТО)

Відтепер Закарпаття зображене на знаку у формі квітки – едельвейсу.

За словами Чучки, у середині квітки – герб Закарпаття, а навколо – 5 пелюсток з прапорами Польщі, України, Угорщини, Словаччини, Румунії. Як повідомив пан Павло, логотип розробив художник Іван Небесник.

З таким логотипом виготовили банер, календарі, значки, прапорці, наклейки. Звичайні значки вартують 5 гривень, а більш презентабельні – 50 гривень.

Тепер кожен закарпатець зможе представити свій край в іншому місті, наприклад, завдяки значку на комірці свого пальта.

Чучка акцентував, що всю брендову продукцію можна буде придбати в туристичних кіосках та у книгарні "Кобзар".

РІО, фото К. Подлубного

20 грудня 2011р.

Теги: бренд, турист

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4

Коментарі

Ник 21.12.2011 / 12:09:11
З деяких панів такі художники, як з мене балерина.
Пропоную все відмінити і ОГОЛОСИТИ відкритий конкурс.
І нехай губернатор скаже своє слово.
А цю примітивну похабщину один учасник "соображенія на троіх" викупить за власні гроші і роздає у "Деці"

Надія 21.12.2011 / 08:42:47
Такі логотипи мене в школі вчили робити. І я щось не можу зрзуміти Чучка такий креативщик, а тут таке презентує.
Треба йти в ногу з часом, побільше мінімалізму, а тут всього напхали. Погоджуюсь із всіма коментарями, про те що це жах...

пояснення 21.12.2011 / 08:08:52
Це просто туристичний значок, один з значків.
Брендом назвали його журналісти у запитанні - чи може він стати брендом. От цю тему і хвилю підхопили колеги по перу.

жах 21.12.2011 / 03:07:22
Без ведмедиків,ну аж ніяк не можно жити.Спочатку колодківський,потім маленький від Небесника. Вони надовго засіли в головах Шандора з компанією.Де ваша фантазія, панове?

Оксана Васильєва 20.12.2011 / 23:44:28
Так і зривається з вуст "БРЕДОВИЙ" ))))))))))

Бурчун 20.12.2011 / 22:59:33
У ХХ ст якось дивно виходить із символікою... Купа словесних обгрунтувань, а чомусь виходить все одно - пятикутна зірка, себто масонська пентаграма.

Е-єх 20.12.2011 / 22:42:17
Оновлений значок цього сайту на три голови вище у графічному виконанні. Хоча це просто лого сайту без амбіцій на пафосне звання бренда. Ну ще ті двоє ладно, клепати всяку хрень з плафона под вибори то уже почті діагноз, а от Полі-бачі здивував однако

Наталія 20.12.2011 / 22:36:00
Я підтримую попереднього коментатора. Де варіанти? Де обговорення? Чи може знову будемо мовчати і жити посеред бездарних витворів-потвор беленівсько-колодківського зразка?

Ех... 20.12.2011 / 22:06:00
До речі, якщо вже це хоче бути брендовий знак Закарпаття, то треба, щоб його, (як це робиться із брендовими знаками), затвердили. Вважаю, що логічно би було, щоб затверджували самі закарпатці.Якесь інтернет-голосування би щось таки дало. Ну і як із брендовими знаками,чи логотипами робиться, їх пропонують декілька варінтів. Думаю, ситуація ще виправима і організатори доведуть до ладу ту справу, що почали.

Ех... 20.12.2011 / 22:03:32
Знаю Івана... Жаль, щось і справді не дуже вийшло. Ідея цікава, але реалізація так собі.

дизайнер 20.12.2011 / 21:50:41
Ну и шлак! Блин, должно быть стыдно за такое позорище. Это не брендовый знак, а каракули, сделанные на коленке за 5 минут. Интересно, сколько денег распилили под этот проект?!
Можно было привлечь нормальных дизайнеров, маркетологов, специалистов по брендингу. Вместо этого имеем продукт работы филолога и художника, который кроме мольберта ничего в руках не держал и понятия не имеет о коммерческом дизайне.

сорри 20.12.2011 / 21:25:29
Негарно, нестильно, некреативно і загалом нецікаво :(

Пан Баклажан 20.12.2011 / 21:15:37
Постмодернізьм рулить!
Як зробити брендовий (себто - знаковий) знак?
Щоб зробити знаковий знак, треба навколо одного знаку (герба) наліпити ще п"ять знаків (прапорів), і все це вмістити на ще один символічний знак - зірку.
Отже, вийшов знак в кубі...

За те, що Закарпаття "оточили" п"ять країн (включаючи Україну), окреме спасибі від отця Дімітрія і Ко

Наталія 20.12.2011 / 21:09:59
Це жахливо! Повний несмак!

чужинець 20.12.2011 / 17:17:24
Дизайн - пруха... Ідея та форма обеднались, певно, під столом під час котрих вже дебатів за чаркою...
Діброва відпочиває!!!
Пацани, ви генії! Всі троє!
Амінь!...