У зв’язку з хворобою судді розгляд перенесли на невизначений термін.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, кримінальну справу за ч. 1 ст. 110 ККУ – посягання на територіальну цілісність і недоторканість України проти протоієрея Української православної церкви Московського патріархату Димитрія Сидора слідче управління УСБУ в Закарпатській області порушило 5 грудня 2008 року.
протас 2011-12-20 / 22:22:46
судить москальського гі.внюка по повній. люди життя віддавали за свободу цього краю а це хамло прикриваючись божим словом дурить мізки чесним людям. його жадібність до грошей не мае меж. це прихожани добре знавуть.хіба такий має бути піп ?
угочанський 2011-12-18 / 20:38:28
Суд відклали, бо не можуть доказати вину о. Димитрія Сидора. Виникає питання - які були підстави для порушення цієї політичної кримінальної справи?
Хто має нести відповільність, в разі виправдального рішення суду? Тому ініціатори цього видовища й затягують судовий процес.
Цікаво б орилюднити прізвища осіб, хто виступав доносчиками на о. Димитрія Сидора в СБУ?
олег 2011-12-18 / 14:31:02
А може суд відклали над Сидором через те, що повязали іншого балогівського підлеглого - Доктора, і Балога просто не всилі слідкувати відразу за двома своїми слугами, тож він спочатку розбереться з одним, а потім візьметься вже за свого іншого слугу Сидора?
69 2011-12-18 / 06:10:04
А чому умовно? Якщо Тимошенко за нічого дали сім років, то цьому попу Гапону треба дати мінімум сімнадцять та ще й з конфіскацією майна, яке він накрав.
бодя 2011-12-17 / 22:07:25
Якраз не чекають: сьогодні балогівський доктор-депутат Жупан на засіданні своєї НРРЗ зварганив звернення до облради по русофільському гімну "Подкарпатскіе русіни, оставьте глубокій сон..." Сам він не двіжує - значить на наступній сесії від керованої Іванком Балогою облради слід чекати русинських сюрпризів. Дрогальчука він на минулій сесії за русинський словник тоже не зря дрючив.
Русин 2011-12-17 / 21:58:09
Фатьови( друзі, закарпатці зрозуміють), цей скажеий пес, зараз не активний,Балога бабла не дає,ФСБ варіант абхазький відклала, ідея , Подкарпатська Русь в межах Мукачівського, Берегівського, Свалявського районів не проходить, в Мукачеві всі активні Бровдії та Фенцики рот закрили. Балога чекать
я 2011-12-17 / 21:54:37
Заслужив як мінімум на умовне
ми 2011-12-17 / 21:30:22
хлопці прокиньтесь який тепер рік ??, де ви були за всі ці роки ?? напевно в помаранчевій зимовій сплячці ???