Зокрема там вказується, що на Закарпатті угорські громадяни часто стають жертвами тяжких злочинів. Насамперед це стосується крадіжок з автомобілів. Передусім слід пильнувати за документами, адже грабіжники можуть їх викрасти, а потім вимагати викуп. Таким чином, угорських туристів, які подорожують до України, попереджають: будьте пильними і завжди тримайте цінні речі при собі!
Також, як попереджають у консульстві, на Закарпатті орудують кишенькові злодії, особливо на переповнених людьми ринках. «Тому ми рекомендуємо нашим громадянам зберігати свої цінності в кишені або в місці, недоступному для злодіїв», – радять у консульстві.
Також просять на вулиці, в громадських місцях задля уникнення можливих конфліктів ні в якому разі не поводитися у провокативний спосіб з місцевими мешканцями, або агресивно, не чекати допомоги з боку охоронців цивільного порядку.
В Україні, як попереджає консульство Угорщини, влада, а насамперед низькооплачувані чиновники, часто зловживають своїми повноваженнями і не розмовляють на жодній з іноземних мов. Тому у випадку неадекватних штрафних санкцій слід звертатися по допомогу в консульство.
Україна – лідер по кількості дорожньо-транспортних пригод. Тут також велика кількість морально-застарілих автівок, що можуть летіти по трасі, не зважаючи на жодні обмеження існуючих правил. Митники також зловживають своїм становищем, і можуть свідомо не надавати правильної інформації для угорських громадян, аби потім конфіскувати валюту через незаповнену правильно декларацію. «Повернути їх буде практично неможливо!» – наголошують у консульстві.
Угорських громадяни також попереджають, що в них можуть виникнути проблеми через спробу перевезти через кордон різні ліки, психотропні речовини (амфетаміни) та спортивні добавки, які українські митники вважають за контрабанду.
Щодо випадків тероризму, то в Україні їх практично немає. Їх більше стається на Близькому Сході, в Афганістані та Індонезії, а останнім часом навіть в Росії. Небезпека, звичайно, не виключена в інших країнах, включаючи Туреччину, США і Європейський Союз.
Також звертається увага пасажирів, що, незважаючи на величезні зусилля угорської влади, вони можуть провести кілька годин на прикордонних пунктах пропуску.
Щодо мови населення. В Західної Україні – це переважно українська, у східній, центральній і південній частинах країни – російська, у великих містах – особливо молодь – говорить по-англійськи. На Закарпатті населення володіє 3-4 мовами (російська, українська, словацька та угорська). Російська мова широко поширена. В прикордонних районах багато людей знають угорську. Ніхто з них не образиться, якщо почує, що Ужгород називають Унгвар, а Мукачево – Мункач.
Щодо транспорту, у Закарпатській Україні якість доріг, як правило, нижче європейського стандарту. У селах майже немає вуличного освітлення, а іноді й взагалі відсутні знаки та розмітка на асфальті. Щодо любителів зимових видів спорту, то слід очікувати, що дорожня мережа у горах буде погано розвинутою. Отже, на якісний відпочинок в Карпатах не завжди можна очікувати..