На Волині представили головного податківця з Закарпаття (ФОТО)

Колективу Державної податкової служби у Волинській області урочисто представили нового керівника – закарпатця Володимира Михалчича.

На Волині представили головного податківця з Закарпаття (ФОТО)

Де-факто цю посаду він обіймає вже більше місяця, однак офіційний захід із нагоди призначення відбувся 15 грудня.

Привітали нового керівника з призначенням голови ОДА і обласної ради Борис Клімчук і Володимир Войтович, а також начальник управління СБУ в області Володимир Мельникович і прокурор області Андрій Парака.

Наказ про призначення голови зачитав директор департаменту ДПС України Олександр Головач. Він зауважив, що Володимир Михалчич досвідчений фахівець, адже обіймав керівні посади усіх рівнів. Зокрема, перед призначенням на Волині працював начальником Державної податкової інспекції Тячівського району Закарпатській області.

Голова ОДА Борис Клімчук, вітаючи нового головного податківця краю, зауважив, що на Волині, як і загалом в Україні відбувається нормальний процес ротації керівних кадрів. «Ми – волиняни – з радістю зустрічаємо людей з інших регіонів, маючи на увазі, що – «свіжа кров»… Специфіка роботи Державної податкової служби, як і інших служб, така, що на багато речей треба дивитися «свіжим» оком, мати «свіжий» погляд, мати стосунки, що не пов’язані з тим, що відбувається під час довгого перебування на одній тій самій посаді».

Про високі професійні якості, менеджерський талант Володимира Михалчича і його попередника Миколи Гринюка зауважив голова обласної ради Володимир Войтович. З його слів, ті напрацювання в сенсі співпраці ради з податковою, які є, будуть примножені. «Не тільки по грибах і ягодах, а й по інших питаннях, завдяки яким ми наповнюємо державну і місцеву казну, ми будемо приймати ті рішення, які потрібні для нашої волинської громади і для великого державного інтересу» - додав голова найвищого представницького органу краю.

Насамкінець до присутніх у залі звернувся головний податківець області Володимир Михалчич. Він запевнив, що волинська земля уже стала для нього рідною, а колектив волинської податкової – це колектив професіоналів, який спроможний виконати ті задачі, які перед ним буде ставити керівництво ДПС України.

«Надіюся, що ці задачі по відношенню до Волині будуть лояльні, такі, що ми будемо спроможні їх виконувати. Я б хотів подякувати колишньому керівникові – це людина мудра, виважена, поміркована, з якої треба брати приклад» - зауважив Михалчич.

Довідка Закарпаття онлайн

Володимир Миколайович Михалчич народився у с. Калини Тячівського району. Має дві вищі освіти – економічну та юридичну. В органах державної податкової служби працює з 1991 року.

Наказом ДПА України від 10 листопада 2010 року його було призначено начальником Державної податкової інспекції у Тячівському районі.

За інформацією "видання "Волинські новини"

15 грудня 2011р.

Теги: Михалчич, податківець, Волинь

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
/ 1
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 2
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 8
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини