Для закарпатських міліції та прокуратури сума, менша за 3000 гривень, не хабар?

Такий висновок можна зробити зі слів начальника УМВС України в Закарпатській області Віктора Русина, що прозвучали на його вчорашній прес-конференції.

Для закарпатських міліції та прокуратури сума, менша за 3000 гривень, не хабар?

Щодо боротьби з корупцією, то, як повідомив головний міліціонер Закарпаття, він націлює своїх працівників на виявлення серйозних хабарів — на суму не менше 3000 гривень. Бо нещодавно міліція задокументувала факт отримання хабара в сумі 1800 гривень завідувачем кафедри університету, а прокуратура відмовила в порушенні щодо нього кримінальної справи, бо сума хабара замала для цього. Хабарник відбувся адмінпротоколом про корупцію…

Ці слова Віктора Русина наводить СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

14 грудня 2011р.

Теги: хабар, прокуратура

Коментарі

Законодавство 2011-12-19 / 09:01:11
Хабарем вважається сума, що перевищує 60грн. :(

я 2011-12-18 / 16:13:38
Русин дурницю якусь верзе, що 3000 не хабар, яка різниця яка сума чи 100 чи 50 гр, все одно хабар !! мабуть п. Русин обкурився, або прикидуеться ДУРАЧКОМ , як Черновецький космонавт, так і він !!! п, Русин не ганьбіть свої пагони, із за таких як ви і недовіра до міліції !!!!!

Підкарпатський Русин 2011-12-18 / 11:43:54
Для них це не хабар, а разочок на шашличок в сауні зїсти...а для людини яка важко працює в умавах, які звісно не порівнюються з кабінетами у яких великі зірки... 3000 грн не малі гроші, а ще коли власній дітині на свята подарунки потрібно купувати... (звичайно їх це не болить)

Сергій 2011-12-17 / 20:30:09
Русин особисто того хабарника випустив щоб іще брав та других агітував!!!

Антон 2011-12-17 / 19:41:50
pfr, я зі схожого приводу скаржився щодо дій посодових осіб ОВІРу (УГІРФО) в прокуратуру. Моїх свідчень їм недостатньо. Чи Ви згодні разом зі мною свідчити? Якщо так, зв'яжіться зі мною, будь ласка: as525@cam.ac.uk.

pfr 2011-12-17 / 12:43:17
тепер будуть брати лише 2999 грн. І то частинами. До речі, якийсь такий Русин у облОВІРІ мені сказав 400 грн принести за паспорт. Тіпа, це офіційна доплата за дозвіл на другий паспорт. Але квитанцію дав на 60 грн. :)

Палінкаш Іван 2011-12-16 / 21:29:54

Флуд. "Правилами коментування" заборонено розміщати коментарі, що не мають відношення до теми коментування. Коментар видалено. Адмін

Анатолій 2011-12-16 / 16:15:34

Правильно не лише одна Фабіанка хабарниця на днях на хабарі "погорів" кандидат економічних наук ****** ****** ******* із ЗакДу

пом.прокурора 2011-12-15 / 09:24:19
У Петруні такса по таким "мілким" справам 5000дол.США.

ембер 2011-12-14 / 21:18:00
не ганьбіт погони!!!

Бубашваба 2011-12-14 / 21:08:48
Цікаво а яка такса у Русина? там напевно ціле "меню".

спостерігач 2011-12-14 / 16:31:38
А може Фабіанка та Кубашка зробили "доборовільний внесок" на прокурорський монумент?

Vereckei 2011-12-14 / 16:23:16
Nu a Kubas Nina, tozhe bere habariv, i vze vona tozhe pracjuje dalse v onkologiji. Ganba!!!

Тупому 2011-12-14 / 16:07:01
Уважаемый, "соромно" и коррупция - это вещи которым наплевать одному на другое. "Соромом" коррупцию не уничтожить. Пойман - вор. Коррупция должна быть наказана. Попалась - значит должна ответить. В тюрьму значит. А посадят одну,может парочка других,которые не попались, боятся начнут и перестанут деньги отмывать на руководящих постах. Так вот. Кто не согласен?

Корупція 2011-12-14 / 16:02:13
От вам і корпція. Наша славна своїми подвигами прокуратура теж корумпована. І не боїться ж. З людей дурнів роблять. Вже кілька місяців історія тягнеться, і сума хабара фігурувала 800 у.о. Всі студенти знають, що Фабіанка завжди брала від 500 долларів і до тисячі. Цікаво, хто від схеми нагрівся? І міліція,і прокуратура. Це ж треба було всім дати , щоб цю схему втілили: підмінити свідчення, підмінити акти, всі папери - і от чарівна магія, хабар перетворився з 800 у.о. на 1800 гривень. І оступившийся нещасний декан Національного універстету, посадова особа, людина чесна, білесенька немов кришталь. Бридко.

Тупим 2011-12-14 / 14:53:09
Ви тупі? В Україні всі беруть. ВСІ!!! А ви залізли всі на одну Фабіанку. Тіпа - давайте її бити за те, щоб нас не схопили... У нас країна хабарників. І всім має бути соромно з цього приводу.

Тарас 2011-12-14 / 14:26:16
Не треба брехати щодо Фабіянки:не 1500 гривень, а баксів!Це міняє справу, а в вас вона ходить як невинна!Хабар-є хабар!
Якщо з кожного студента тільки по 1000 грн.- ЩО Ж ВИХОДИТЬ? Викладач-ХАБАРНИК буде жити заможніше за Русина? А БЕРУТЬ МАЙЖЕ ВСІ, ЦЕ ВСІ ЗНАЮТЬ!

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37