В Ужгородському райвідділі міліції під час допиту у свідка знайшли марихуану

22-річний житель одного з сіл Берегівщини потрапив у поле зору працівників міліції як особа, що розповсюджує наркотики. Вечірньої пори працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, реалізовуючи оперативну інформацію, затримали згаданого молодика на вулиці села В.Бигань біля місцевого диско-бару.

В Ужгородському райвідділі міліції під час допиту у свідка знайшли марихуану

У кишені куртки затриманого правоохоронці виявили та вилучили згорток із фольги, в якому було близько шести грамів марихуани. Звідкіля в молодика наркота і кому він її ніс, тепер зясовує слідство.

Попався з «травкою» і 30-річний житель Ужгородщини. Цього молодика працівники міліції запросили в райвідділ спершу в якості свідка. Чоловіку запропонували предявити документ, що засвідчує його особу, той потягнувся в кишеню за гаманцем, а з кишені зрадливо випав… пакетик із трьома грамами марихуани.  Походження та призначення дурман-зілля затриманий тепер пояснюватиме слідчим.

А в будинку 40-річного жителя Мукачівщини дільничні міліціонери виявили та вилучили цілих 70 грамів марихуани. Поліетиленовий пакет із сухою подрібненою речовиною господар ховав у шафі на кухні. Звідкіля вона в нього і навіщо, зясовується, - повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

12 грудня 2011р.

Теги: кримінал, допит, свідок

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 2
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 24
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини