Степан Гіга співатиме для співочих сиріт з Закарпаття

20-21 грудня 2011 року в місті Івано-Франківську відбудеться IV всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм». Участь у фестивалі візьмуть діти-сироти із 16 областей України, зокрема – з Закарпаття.

Степан Гіга співатиме для співочих сиріт з Закарпаття

20 грудня відбудеться перегляд конкурсної програми учасників фестивалю, а 21-го — гала-концерт в облмуздрамтеатрі за участю лауреатів та гостей фестивалю, серед яких закарпатець Степан Гіга, а також Міка Ньютон, Павло Дворський, Ярослав і Христина Борути, Олег Кульчицький та Василь Лазарович. Учасниками фестивалю є діти-сироти, діти із неповних і неблагополучних сімей, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів, діти із багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків. Організаторами фестивалю є однойменний благодійний фонд (президент — заслужений артист України Ярослав Борута) та «Фонд волонтерів України» (м.Київ, президент — Тимофій Нагорний).

11 грудня 2011р.

Теги: сироти, Гіга

Коментарі

nik 16.12.2011 / 19:59:53
А чому у такий фестиваль не включаєте дітей інвалідів, які також могли б співати? Тут не все так як пишуть є насправді.

михайло 11.12.2011 / 17:40:22
а не краще ті гроші, що треба оплатити даних артистів щось купити для даних дітей, кому потрібні їхні пісні, чи це перекачка грашей, адже піснями дітям не допоможуть, від їхніх пісень вони не будуть ситі і одіді !!

НОВИНИ: Соціо

13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
» Всі новини