На сесії Ужгородської міськради затвердили близько тридцяти програм

На засіданні XI сесії Ужгородської міської ради VI скликання, на порядок денний якого було винесено більше вісімдесяти питань, затвердили близько тридцяти програм соціально-економічного розвитку міста.

Серед них – програми, які стосуються підтримки ОСББ та органів самоорганізації населення, програми, присвячені охороні здоров'я, розвитку фізкультури і спорту, покращення інвестиційного іміджу та розвитку туристичної галузі тощо. Щодо останньої, то депутати проголосували за збільшення фінансування на потреби розвитку туризму – замість пропонованих ста бюджетних тисяч затвердили 150, відтак програма доопрацьовуватиметься.

Сесія погодила і нову програму благоустрою міста , розраховану до 2015 року. Також депутати затвердили "Програму реконструкції та капітального ремонту системи зовнішнього освітлення міста Ужгород на 2012-2016 роки". Вона передбачає модернізувати систему зовнішнього освітлення, впровадивши сучасні інноваційні світлодіодні світильники, перевагами яких є ощадне енергоспоживання, тривалість експлуатації та екологічна безпека. Згідно з програмою, загальний кошторис якої перевищує 7 мільйонів 300 тисяч гривень, вкладення міського бюджету становитимуть близько мільйона. На ощадні планується замінити тисячу ламп – передовсім на тих вулицях, які найбільше цього потребують. Виконання програми матиме за результат не лише підвищення комфорту городян, але й економію бюджетних коштів.

Як прокоментував у перерві пленарного засідання міський голова Віктор Погорєлов, добре, що затверджуючи першочергові – соціальні – програми, не забули і про благоустрій міста. "Депутати підтримали програму модернізації освітлення міста. Водночас на сесію винесли й альтернативну програму реконструкції міського освітлення, але лише двадцятеро депутатів проголосували за її внесення в порядок денний: програму варто було б подати на розгляд раніше. Та ж програма, яка прийнята депутатами, передбачає заміну тисячі світлодіодних ламп на близько півсотні вулиць міста і невелику суму на проектування – 240 тисяч на наступний рік, а частина коштів, які будуть зекономлені за рахунок заощадження електроенергії, піде на погашення боргу перед Світовим банком реконструкції і розвитку, фінансування коштом якого передбачає ця програма. Той же проект, який подали безпосередньо перед сесією, передбачає більшу кількість робіт – заміну всієї системи вуличного освітлення, і значно більший бюджет. Ми теж її розглядатимемо, після того, як отримаємо висновки фахівців, зокрема, щодо того, за рахунок яких коштів вона матиме можливість фінансуватися".

На сесії затвердили також Програму комплексного забезпечення Ужгорода містобудівною документацією, і передбачили, зокрема, фінансування паспортизації вулиць. Програма, зокрема, передбачає розробку історико-архітектурного опорного плану міста. Що ж до Генерального плану, то, як інформує міський голова, робота над ним наближається до завершення. Як наголошує Віктор Погорєлов, за Генпланом стоїть загальна інвентаризація земель, розробка електронної карти, створення на державному рівні загальної бази даних.

Затверджені сесією програми є основою для формування бюджету на наступний рік, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Ужгородської міської ради. А наступне пленарне засідання сесії буде винесено, зокрема, проект рішення, який передбачає збільшення нормативного фінансування на харчування дітей в навчальних закладах.

09 грудня 2011р.

Теги: сесія, Погорєлов

Коментарі

Горожанин 2011-12-29 / 03:52:00
Мер города (Погорелов Виктор) не только самый "лутший взяточник", но и самый "подлый лицемер", посягнувший путем обмана и получения взятки, на имущество и права Богословской академии Православной Церкви в Ужгороде (пл. Театральная, 5-7), в храмах которой бил поклоны за свое избрание... Пренебрег прозьбой Предстоятеля УПЦ - Блаженнийшего Митрополита Владимира - благословившего его на выборы. Что может дать горожанам человек, для которого Церьковь и её благословение ничего не значит ??? Ничего... Так само, как и себе самому (преобретая прах - валюту, золото, здания, он преобретает только временный прах, но душу свою передает в руки дьявола). Оно и видно. Служитель "Золотого тельца"... Бедняга не понимает, что ведя войну с Церковью, он тварь земная воюет с Господом Богом... НЕ он первый и последний, но участь всех воюющих с Богом, всегда в истории заканчивалась печально... Пожалел бы будущее хотя бы своих наследников, ведь Господне проклятье наложеное на родителей, ложится Господним проклятием и на сем поколений их нащадков...

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини