Діти є в 54% закарпатських домогосподарств

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогос¬подарств у всіх районах області. За його даними в Закарпатській області області налічується 356,3 тис. домогосподарств. Частка домогосподарств з дітьми віком до 18 років становить 53,8% загальної кількості при 37,8% в середньому по країні.

Діти є в 54% закарпатських домогосподарств

 

Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу  обстежень умов життя домогосподарств Головного управління статистики в Закарпатській області  Ганна Лучківська, серед домогосподарств області з дітьми 54,5% з них має у своєму складі одну дитину, п’ять домогосподарств з тринадцяти – двох, а 6,8% –  три дитини і більше.

Умови та рівень життя домогосподарств у значній мірі залежать від кількості дорослих осіб у їх складі. Більше половини домогосподарств з дітьми мають у своєму складі дві дорослі особи, 44,8% –  три дорослі особи і більше. До складу 2,0% домогосподарств з дітьми входить лише одна доросла особа. При цьому 48,4% таких домогосподарств виховує дві дитини і більше.

Середньомісячні сукупні ресурси одного господарства області з дітьми порівняно з попереднім роком збільшилися на 14,7% та становили в середньому на одного члена 984,43 грн.

Основним джерелом надходжень сукупних ресурсів домогосподарств з дітьми є оплата праці. Питома вага цієї статті доходів у сукупних ресурсах становила третину. Доходи від самозайнятості становили 18,6%, пенсії, стипендії та соціальні допомоги – 18,5%, надходження від особистого підсобного господарства – сьому частину сукупних ресурсів.

Середньомісячні сукупні витрати домогосподарств області з дітьми порівняно з попереднім роком збільшилися на 8,1% та склали в середньому на одного члена в місяць 901,96 грн.

Домогосподарства області з дітьми направляли на харчування 57,7% сукупних витрат. В середньому за добу вартість харчування однієї особи області становила 18,86 грн. при 20,82 грн.  в середньому по країні. Якщо в домогосподарствах області з дітьми вартість харчування однієї особи за добу становила 17,09 грн., то у домогосподарствах з однією дитиною – 17,41 грн., з двома – 17,20 грн., а з трьома і більше – 14,98 грн.

На купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг домо¬господарства з дітьми щомісячно витрачали 31,0% сукупних витрат. У їх структурі 9,2% займали витрати на купівлю одягу та взуття, 6,7% –  витрати на оплату житла, води, електроенергії, газу та інших видів палива.

На інші види товарів та послуг (відпочинок і культуру, освіту,  охорону здоров’я, зв’язок, побутову техніку, поточне обслуговування житла, транспорт) домогосподарство області з дітьми витрачало від 1,2% до 3,1% сукупних витрат.

09 грудня 2011р.

Теги: діти, домогосподарства

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

15:02
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 1
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 14
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 8
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
14:29
На Закарпатті у перші години 2026 року народилися семеро немовлят
13:00
/ 1
Закарпатські вибухотехніки вирушили у зону бойових дій Фото новина
09:02
Пошуки 62-річної жінки на Закарпатті тривають уже четверту добу Фото новина
18:13
/ 1
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 7
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 4
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 5
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 4
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
» Всі новини