Сільради на Мукачівщині порушували фінансову дисципліну – КРУ

На засіданні колегії Мукачівської районної державної адміністрації, яку днями провів голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар, обговорили стан фінансово-бюджетної дисципліни в сільських радах Мукачівщини. У роботі колегії взяла участь начальник контрольно-ревізійного відділу у місті Мукачеві та Мукачівському районі Олена Плоскіна.

Сільради на Мукачівщині порушували фінансову дисципліну – КРУ

Аналізуючи ситуацію із дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни в сільських радах Мукачівського району за результатами проведених ревізій контрольно-ревізійним відділом, начальник відділу відмітила, що проведені  працівниками контрольно-ревізійного відділу у місті Мукачево та Мукачівському районі планові  ревізії стану дотримання бюджетного законодавства щодо складання і виконання бюджету та фінансово-господарської діяльності сільських рад показали, що через недостатню вимогливість та принциповість як сільських голів, так і керівників підвідомчих установ, а також через  недостатню кваліфікацію працівників  бухгалтерських служб створилися умови, що призвели до окремих порушень фінансово-господарської дисципліни, втрати доходів та  незаконних витрат.
                
Так, упродовж десяти місяців поточного року завершено проведення контрольних заходів у 4- х сільських радах Мукачівського району, зокрема, у Бабичівській, Великолучківській, Дерценській та Верхньовизницькій сільських радах. На всіх об’єктах контролю виявлено порушення фінансової дисципліни.
    
Загальна сума виявлених порушень складає 564,44 тис. грн., у тому числі:
- операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат, на загальну суму 197,86 тис. грн.;
- дії, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів, на загальну суму 126,03 тис. грн.;

Найпоширенішими  з виявлених порушень, що призвели до втрат  є такі. Так, недоотримання фізичними особами належних їм виплат (індексації, коригування заробітної плати тощо) внаслідок проведення таких у занижених розмірах,  проведення зайвих виплат по оплаті праці (із нарахуваннями на неї) внаслідок недотримання вимог законодавства, нецільове використання бюджетних коштів, недоотримання доходів бюджетом сільської ради  з причини  не відображення в обліку дебіторської заборгованості за надане в оренду  майно та інших надходжень.
 
Такий вид порушення, як проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок  завищення підрядниками  обсягів та вартості  ремонтно-будівельних робіт,  виявлено в усіх сільських радах на загальну суму 106,32 тис. грн., у тому числі по Великолучківській сільській раді на суму 71,19 тис. грн.., по Верхньовизницькій сільській раді - на суму 18,72 тис. грн., по Бабичівській сільській раді на суму 16,18 тис. грн., по Дерценській сільській раді на суму 0,23 тис. грн.

За результатами ревізій  сільських рад працівники КРВ вжили низку заходів. Так, в результаті відшкодовано втрат фінансових ресурсів, допущених внаслідок порушень законодавства на загальну суму 114,49 тис. грн., що складає 35 відсотків (від 323,89 тис. грн. виявлених сум втрат фінансових порушень). На 14  працівників, посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП та один за ст. 164-12 КУпАП.  

За допущені бюджетні правопорушення в частині недотримання порядку проведення операцій з бюджетними коштами, установленого чинним бюджетним законодавством та за неналежне ведення бухгалтерського обліку застосовані такі заходи впливу: попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, а також ініційовано призупинення бюджетних асигнувань до всіх обревізованих сільських рад; за використання бюджетних коштів всупереч їх цільовому призначенню до Верхньовизницької сільської ради ініційовано застосування фінансових санкцій в частині зупинення видаткових операцій та зменшення суми асигнувань. 
        
За результатами колегії та з метою посилення фінансово-бюджетної дисципліни в районі  прийнято рішення колегії  голови Мукачівської райдержадміністрації, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі КРУ в Закарпатській області.

30 листопада 2011р.

Теги: КРУ, порушення

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
» Всі новини