З СІЗО випустили колишнього декана РГФ УжНУ

Декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан, яку утримували під вартою з 8 вересня цього року за отримання хабара, випустили з СІЗО під підписку про невиїзд.

З СІЗО випустили колишнього декана РГФ УжНУ

Нагадаємо, проти М. Фабіан прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу за частиною 3 ст. 368 ККУ «Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище».

30 листопада 2011р.

Теги: СІЗО, декан, хабар

Коментарі

х 2011-12-07 / 17:32:52
він ще один, кого треба б посадити за взятки

Юрист 2011-12-03 / 22:35:22
Народ, шо ви пишете? Її не відпустили, а відпустили на підписку!!!! Є різниця. Ще буде суд - там і побачимо загримить вона на 8 років чи дадуть умовний термін. ( Про те що її виправдають особисто я не вірю)

RUMUNESTE 2011-12-01 / 19:40:21
Nado Marinu Vasilia rogula s gor vzat za vzatki

мев 2011-12-01 / 19:21:19
учіться, а не платіть.

РГФ 2011-12-01 / 15:49:48
Даремно відпустили цю взяточницю, вона тепер ще більше буде брати грошей, бо ж треба буде відбити гроші, які вона заплатила міліції щоб її відпустили, тепер суми, які студенти РГФ будуть платити на екзаменах збільшаться удвічі.

Вася 2011-12-01 / 13:41:53
Бачу Рошко усіх за коменти посади

дівчина з гір 2011-12-01 / 12:22:18
До колективу! Не пишіть дурниць,і так вам ніхто не вірить.Всі були раді,що накінець і вам щось припаде.

Бувша її студентка 2011-12-01 / 12:17:50
Випустили "ходячу взяточницю".Значить добре заплптила ментам.Вони теж люди.їм теж треба дітям дипломи купувати,якщо не за гривні тоді за форінти,які татко-гунгароліст отримує в Угорщині

ннннн 2011-12-01 / 00:11:48
небзди то чмиха вона ще сяде

Колектив 2011-11-30 / 20:00:53
Нарешті!!!!! Справедливість восторжествувала!!!!! На факультет повернеться нормальне життя, бо зараз дурдом.

Порядний 2011-11-30 / 19:58:22
Між іншим, інформація застаріла, бо п. Фабіан випустили ще 24.11 - апеляційний суд визнав, що не можна утримувати під вартою невинну людину.

Порядний 2011-11-30 / 19:52:19
І дуже добре, що випустили, бо її замовили і підставили за великі гроші. А далі Органи займуться замовниками.

mukduk 2011-11-30 / 14:02:24
povnistyu zhoden!

kolorados 2011-11-30 / 13:17:44
a gde drugie, pocemu sluzbi ne idut na drugie fakultety, jurfak, mezdunarodnye otnosenia, i t.d. Pocemu tolko ona

ЕМІЛ 2011-11-30 / 11:11:35
До Людини чесної. Мож подумати, що в УжНУ лем одна Фабіанка хабарі бере:)

Людина чесна 2011-11-30 / 11:02:12
Цю жінку не можна випускати. Вона сама корупція! Це ходяча взятка! Набрала стільки, що на щасливе життя до старості точно вистачить. Тому ці пару місяців в СІЗО думаю їй великого лиха не зробили. За грати злодійку!!!

ЕМІЛ 2011-11-30 / 10:18:07
А коли її ще й виправдають, то буде "письменник" в обломі, бо він спить і видить себе деканом (й не лем деканом):))

студент 2011-11-30 / 10:03:37
Ага, ходить по факультету як привид )))

НОВИНИ: Кримінал

19:30
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 15
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті
12:55
/ 5
Закарпатка, якій не вдалося перетнути кордон за польським паспортом, відтак спробувала "залагодити питання" за 100 євро
12:00
/ 5
За переправлення нелегалів на Великоберезнянщині судитимуть батька із сином
00:52
На Мукачівщині авто перекинулося на дах
01:33
/ 1
У Вільхівці на Тячівщині вантажівка вилетіла у кювет
01:01
/ 5
Затримано злодія, що викрав у 72-річної жінки з Дротинців 150 тис. грн і 7 тис. дол.
19:02
/ 24
Закарпатська митниця каже, що "бунтівні" мікроавтобуси в митному посту "Тиса" везуть неправильні посилки