Чоп просить обленерго створити оперативну групу з термінової ліквідації аварій

Чопський міський голова Галина Цар провела нараду з представниками Ужгородського РЕМ по ряду питань, що турбують мешканців міста.

Чоп просить обленерго створити оперативну групу з термінової ліквідації аварій

Зокрема, йшлось про стан енергозабезпечення міста Чоп на зимовий період 2011 – 2012рр, забезпечення мікрорайонів багатоповерхівок міста (зокрема пров. Прикордонників) сталим електропостачанням, незадовільний стан міжфазової напруги в електромережах міста, порядок взаємодії між співробітниками РЕМу та комунальними службами міста стосовно заміни лічильників електроенергії мешканцям та підключення освітлення сходинкових маршів та підвалів, порядок дії диспетчерської служби, аварійної бригади, комунальної служби міста під час аварійного відключення електроенергії (чергування працівників РЕМ на підстанції), стан проведення робіт по заміні ліній електропостачання по вулицях міста (зокрема вул. Головна), забезпечення електропостачання будинків ромської громади по вул. Західній.

Міський голова наполягала на негайному вирішенні даних проблемних питань. „Місто повністю перейшло на автономне теплопостачання – сказала Галина Василівна – ми повинні ліквідувати всі проблеми що пов’язані зі збоями в енергопостачанні міста, аби у жителів міста не виникало з цим проблем в зимовий період”. Йшлось також, зокрема, про періодичне відключення електроенергії жителям будинків по пр.Прикордонників, 6, 6а, 7 та 9, а також про проведення заміни лічильників у багатоповерхових будинках.

Міський голова підняла питання заміни лічильників, які призводять до відсутності електропостачання в під’їздах та підвалах. По завершенню наради було вирішено звернутись письмово до керівництва ВАТ ЕК "Закарпаттяобленерго" щодо створення в місті оперативної групи з термінового реагування на аварійні ситуації, а також щодо надання фінансової допомоги в технічному переоснащенні матеріальної бази Ужгородського РЕМ, яка розташована в місті та подальшої співпраці у вищезгаданих питаннях, - повідомили з прес-служби Чопської міськради.   
 

28 листопада 2011р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

08:55
На Мукачівщині запровадили безкоштовне “соціальне таксі” Фото новина
18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 4
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 12
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 6
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 2
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
» Всі новини