Закарпатські профспілки висловили невдоволення Верховною Радою

У своєму листі на адресу комітету з питань бюджету Верховної Ради України профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, державних установ, соціальної сфери Закарпаття наполягають на збільшенні видатків бюджетній сфері, що, на їх думку, сприятиме вирішенню ідей державотворення та демократичних реформ.

Закарпатські профспілки висловили невдоволення Верховною Радою


Проаналізувавши проект Закону України «Про державний бюджет України на 2012 рік», президії обкомів профспілок Закарпаття працівників освіти і науки (голова Василь Балаж), охорони здоров’я (голова Володимир Турок), культури (голова Наталія Товтин), державних установ (голова Марія Петечук), соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) висловили невдоволення тим, що Верховна Рада України погодилася з пропозиціями, внесеними Кабінетом Міністрів України, які не забезпечують належний рівень оплати праці працівників бюджетної сфери, а відтак не сприятимуть поліпшенню якості роботи працівників освіти, охорони здоров’я, культури, бюджетної сфери в цілому.

Президії галузевих обкомів профспілок звернулися з листом до Голови комітету з питань бюджету Верховної Ради України Валерія Баранова, в якому  вимагають передбачити у Державному бюджеті 2012 року встановлення обсягів фінансування галузей відповідно до законодавства. Розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки повинен бути встановлений на рівні не менше ніж мінімальна заробітна плата.

Профспілки цих галузей вважають, що реформи у бюджетній сфері неможливі без високопрофесійності та глибокої компетентності працівників управлінських апаратів. Отже, для залучення працюючих  до роботи необхідна належна оплата їхньої праці. До того ж, через відсутність щорічних бюджетних коштів органами влади та місцевого самоврядування на місцях вкрай незадовільно розв’язуються питання забезпечення працівників житлом та комунальними послугами.

У своєму листі на адресу комітету з питань бюджету Верховної Ради України профспілки працівників освіти і науки, охорони здоров’я, культури, державних установ, соціальної сфери Закарпаття  наполягають  на збільшенні видатків бюджетній сфері, що, на їх думку, сприятиме вирішенню ідей державотворення та демократичних реформ.

Сергій Баранчиков, Обласна рада профспілок Закарпаття

23 листопада 2011р.

Теги: профспілки, бюджет

Коментарі

ясинський 25.11.2011 / 14:36:48
подивіться на іх вік- всі пенсіонери

родич 24.11.2011 / 17:09:50
Про які реформи в бюджетній сфері йде мова? Чому не йдеться про те,щоб обмежити привілеі депутатам, таможеникам,міліціі і т.д.

маша 24.11.2011 / 17:03:33
Нікому вони не потрібні.Вони самі по собі-народ,сам по собі.

ясинський 24.11.2011 / 10:17:24
Вони і раніше ніколи нічого не робили ,а тепер взагалі сидять і лиш кишені набивають за державні гроші! Взяти хоча би Товтинку про захист працівників взагалі не йдеться , якби лиш не виперли! Коли Митровку знімав Ледида вона сиділа як гі""но в жаливі -аби не попасти в немилість до НЯНЯ бо виштовхнуть від корита ,до якого присосалася вже десятиліттями!Хати будують ,по ресторанам лазять ,п"ють ,а до людей ім немае діла .Ніяких грошей цим трутням не потрібно!!!!

Левандовский 23.11.2011 / 18:53:38
Господа, присмотритесь,какие областные президиумы профсоюзов. Это некроз (люди преклонного возраста приватизировавшие корыта и живущие за счет чужих денег).Что было возможно с господином Король, аналог сказанного, распродали и проели. Беда что в области это никто не видит.Спросите, что они для людей сделали, вы их видели в деле?

НОВИНИ: Соціо

11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
» Всі новини