В Ужгороді штрафуватимуть за оголошення

Обласний центр Закарпаття поступово намагаються відчистити від зайвої та нав'язливої реклами. По місту триває демонтаж багатьох біл-бордів, прибираються незаконно встановлені лайт-бокси. Але на ужгородських вулицях усе ще є безліч дрібнішої реклами у вигляді оголошень, афіш та іншої паперової рекламної продукції, яка може висіти на міських парканах та стінах будинків місцями, поступово перетворюючись на лахміття.

В Ужгороді штрафуватимуть за оголошення

Те, що працівники відповідних комунальних служб "забувають" вчасно їх прибирати – це питання інше. Але інколи і їм не позаздриш: щоб відчистити кількадесятметровий паркан на вулиці Швабській, до прикладу, треба дуже постаратися. І можна гарантувати, що вже наступного дня він буде заклеєний знову.

А довжелезний шлейф із оголошень, реклам та афіш плавно переходить на старовинну будівлю школи мистецтв. Така сама картина – на багатьох центральних вулицях. Не допускати такого рекламного безладу повинна муніципальна поліція міста, але єдине, як вона може вплинути на ситуацію – це штрафні санкції щодо тих, хто розклеює оголошення "де попало".

Начальник міської муніципальної поліції Борис Борисов нагадує про штрафи, які мають право стягувати: "У принципі, штрафи не змінилися, просто хотілося б нагадати тим, хто таким незграбним чином надає інформацію, що ми маємо право застосовувати певні санкції. Мінімальний штраф для фізичних осіб складає 340 гривень, максимальний – 1350 гривень. Юридичні особи можуть бути оштрафовані на суму від 850 до 1700 гривень. До речі, нещодавно як раз змусили одного підприємця сплатити максимальний штраф, йшлося навіть про те, що податкова закриє його фірму, але керівник виявися свідомим, пішов і прибрав усі свої оголошення ""Найму робочу силу", тому обійшлися штрафом".

Попереду – морози, а тому ужгородців закликають: щоб не ускладнювати життя собі і не додавати роботи двірникам, яким потім доводиться відшкрябувати від стін папір і клей, розміщуйте свою рекламу та оголошення на спеціальних дошках, у дворах будинків та інших місцях, де це не псує вигляду вулиць.

Олександра Берегова, Karpatnews.in.ua

16 листопада 2011р.

Теги: оголошення, штраф

Коментарі

16.11.2011 / 15:25:00
Метод борьбы.
Снять по городу реклмки и заклеить ими стены офиса рекламодателя.
Рекламы в почтовых ящиках в нескольких экземплярах заколебали жителей.

Антон 16.11.2011 / 15:02:00
Спочатку обладнайте місця для оголошень, а потім штрафуйте! "Спеціальних дошок", про які говорить Борисов, в місті просто нема. Є чотири тумби для афіш на все місто. Дошку на Петефі нещодавно зрізали. Як підприємцям або організаторам заходів, які не мають коштів на білборди, рекламувати свої послуги або заходи? Навіть якщо собака загубився, або гаманець, нема де оголошення наліпити, щоб закон не порушити.

НОВИНИ: Соціо

18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 9
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 10
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
» Всі новини