"Губернатор" відвідав "аварійну" школу, щоби вкотре покритикувати владу Ужгорода (ФОТО)

У вівторок, 15 листопада, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида відвідав ужгородську ЗОШ №6. Мета візиту – перевірити чи тепло в класах. До навчального закладу також приїхали ужгородський міський голова Віктор Погорєлов та його заступник Юрій Бєляков.

"Губернатор" відвідав "аварійну" школу, щоби вкотре покритикувати владу Ужгорода (ФОТО)
Сьогодні у школі, де навчаються 450 дітей, температура не піднімається вище 14 градусів за Цельсієм. Неодноразово обіцяного ужгородською владою тепла навчальний заклад так і не дочекався. Зі слів Віктора Погорелова, причина – прорив труби зношеної тепломережі:

 

– Аварія сталася у ніч з неділі на понеділок. Щойно ми запустили у мережу воду, стався прорив. Певний час наші спеціалісти не могли знайти місце пошкодження. Сьогодні ведуться роботи з ліквідації прориву – поки ми замінюємо лише частину труби. Ремонтні роботи триватимуть максимум 2 дні.

 

Олександр Ледида такою роботою міських господарників вкрай не задоволений:

 

– Коли приймалось рішення про переведення міста на автономне опалення, шосту школу особисто я вважав одним з найпроблемніших об'єктів. Хоча мер Ужгорода запевняв мене, що проблем не виникатиме. На жаль, сьогодні ситуація протилежна – у школі холодно. Діти в таких умовах навчатись не можуть, тому вже за півгодини школярів відпустять додому. І повернуться вони у класи тільки тоді, коли дозволить санепідемстанція.

 

А поки дітей тимчасово "відселять" до інших навчальних закладів. Про це розповів директор ЗОШ №6 Богдан Кіштулинець:

 

– З завтрашнього дня учні 9-11 класів тимчасово переходять у ліцей "Лідер" на базі ЗОШ №21, а діти з 5-8 класів навчатимуться в дев'ятій школі. Старшокласникам буде простіше, адже у 21-й школі після переведення частини дітей у нову словацьку школу №4 звільнився корпус, який і займуть наші учні. А от ЗОШ №9 вільних приміщень не має. Відтак, діти змушені будуть щонайменше два дні навчатись у другу зміну.

Ужгородський міський голова Віктор Погорелов запевнив: уже за два дні аварію ліквідують і в школу подадуть тепло, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

15 листопада 2011р.

Теги: тепло, школа, Ледида, Погорєлов

Коментарі

Хмурий 16.11.2011 / 10:43:00
Словянин ся перехрестить тоди коли когуть клюне. Як мож боло ся надіяти же вшитко буде добре, кідь до зими ся начали готовити аж у октовбрі. Є іші єдна коломийка- Сани треба ладити до зими літом. Вот туй і відповідь чом у школі холодно. А й ші там запитання є мами школярки- А де гроші шо збирали на труби, по даже по фотки видно, шо і в зданії труби іші за цяря Гороха. Майже там тоті гроші комусь файно помогли ...
А де боли спеціалісти гроно, мерії- коли складали список шо треба робити до зими? Ці шо хочете пувісти же тото не знали?

Світлані Богданівні 15.11.2011 / 21:27:00
Щось у Вас коротка память, при Раті теж було продовження осінніх канікул із-за неготовності опалення в школах.
Але то ніяк не виправдовує нинішнє міське керівництво.
Противно читати про розселення учнів по інших школах, з урахуванням того, що і так канікули перенесли, бо не встигали із опаленням

Світлана Богданівна 15.11.2011 / 20:46:00
От добре було при Раті, він все робив радикально, вікна при ньому так швидко змінювали, а цей що робить шукає де трубу прорвало!!! А ще малює велосипедні доріжки.

Дістав уже нас такий мер!
А Ледида добре, що втрутився!

Ужгородець 15.11.2011 / 14:51:00
Погорілий - мудак... Нічого не робить і не збирається... йому то не холодно

Мама одной из учениц. 15.11.2011 / 14:28:00
Куда делись те трубы на которые родители сдавали приличную сумму?

НОВИНИ: Соціо

17:10
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 2
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 3
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
/ 1
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
» Всі новини