Вшанування реліквії розпочнеться із Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, а завершиться у Києві. Про це повідомляє офіційний сайт єпархії. На Закарпатті мощі Антонія Падуанського для почитання, зокрема, виставлятимуть:
22 листопада
Ужгород, катедральний собор по вул. Капітульна, 9. Мощі Святого Антонія перебуватимуть тут від початку богослужіння (14:00) і до закриття храму.
23 листопада
смт. Середнє, Закарпатська область, греко-католицький храм. Мощі Святого Антонія перебуватимуть тут з 10:00 до 14:00.
Довідка
Антоній Падуанський (близько 1195-1231)
Один з перших святих францисканського Чину, доктор Церкви - преподобний Антоній (Фердинанд) Падуанський походив з Португалії. Народився в Ліссабоні в 1195 р. в заможній родині. У 15 р. вступив до Чину св. Августина, де вивчав Богословіє, приготовляючи себе до священства. В 1220 р. вступив до Чину Братів Менших, прийнявши ім'я Антоній. Цього ж самого року Антоній пливе до Марока, звідки через хворобу повертається не в Португалію, а в Сицилію. В часі Зелених свят брав участь в генеральній капітулі (збори ченців), де перший раз зустрівся з преподобним Франциском. Згодом нікому незнаний Антоній отримав велику славу проповідника, стаючи найбільшим проголосником Божого Слова в ХІІІ ст.
Св. Антоній є першим святим, який підготував вірних до Великодніх свят через щоденні проповіді (його проповіді слухало 30 тисяч людей) і сповідь. В своїх проповідях Антоній виступав проти лихви, зажерливості, захищав ув'язнених, виступав проти тирана Ezzelino. Захворівши, св. Антоній останні роки життя провів на дереві (горіх), де підготовляв себе до смерті. 13 червня втратив свідомість, однак прийшовши до себе, наказав перевезти себе до Падуї. Дорогою до міста помер в монастирі Arcella. Вже від дня похорону гріб св. Антонія став місцем чисельних прощ. На гробі Антонія діялись чисельні чуда.
Папа Григорій ІХ 30.05.1232 р. в Катедрі Spoleto проголосив Антонія - святим. Папа Пій ХІІ 16.01.1948 р. проголосив св. Антонія доктором Євангельським, який "будучи світильником утверджує католицьку віру серцем, словом і ділами, і котрий дав правдиве свідчення святості".