Дельтаплан, що скинув котрабандні сигарети в Румунії, належить мешканцеві Хуста

Як повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області, серед ночі між селами Яблунівка та Сокирниця Хустського району несподівано з’явився в небі дельтаплан. Але не просто літав, а наближався до державного кордону. Літуна засікли прикордонники й повідомили в міліцію. На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група Хустського міськвідділу.

Дельтаплан, що скинув котрабандні сигарети в Румунії, належить мешканцеві Хуста

У полі біля села правоохоронці виявили мотодельтаплан без будь-яких маркувань. Власником цього літального апарата назвався 36-річний приватний підприємець з Хуста, який не зміг пред'явити документів на техніку. При цьому чоловік відмовився від дачі пояснень з цього приводу.

Мотодельтаплан міліція передала прикордонникам, а на самого хустського Ікара, не виключено, очікує кримінальна відповідальність за ст.281 ч.1 Кримінального кодексу України ("Порушення правил повітряних польотів"). За самовільний політ йому загрожує штраф до 1700 гривень,  арешт до півроку, або обмеження волі на строк до трьох років. Не виключено також, що дельтаплан зловмисник використовував для нелегального перетину кордону з метою контрабандного переміщення товару в Румунію, про що вчора повідомляло Закарпаття онлайн .

Обставини цієї неординарної справи з'ясовують правоохоронці.

14 листопада 2011р.

Теги: дельтаплан, контрабанда

НОВИНИ: Кримінал

17:59
/ 1
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
» Всі новини