У Мукачеві п'яний пенсіонер підрізав хулігана

Горілка робить людину агресивною, адже п’яному, як мовиться, й море по коліна. Часом можна такого накоїти на п’яну голову, що аж моторошно стає, а повернути вже нічого назад не можна. От і в Мукачеві один дядько, хильнувши зайвого, наробив днями лиха. І ще не знати, чим усе для нього закінчиться.

У Мукачеві п'яний пенсіонер підрізав хулігана

Почалося все з того, що вечірньої пори на телефон 102 в Мукачівський міськвідділ міліції надійшло повідомлення про скоєння злочину. Коли на виклик прибули правоохоронці, то заявник на них уже чекав. Це був місцевий 63-річний пенсіонер. Навіть не потрібно було проводити відповідної експертизи, аби бачити, що він -- напідпитку. Чоловік доволі плутано розповів про сутичку, яку мав півгодини тому у під'їзді свого будинку.

За словами мукачівця, він повертався близько дев'ятнадцятої години вечора додому. На вулиці біля будинку до нього причепилася нетвереза компанія у складі трьох молодих незнайомців. Нападники зайшли за пенсіонером у під'їзд і несподівано почали його бити. Захищаючись, чоловік витягнув із кишені кухонний ніж, який, каже, майже завжди носить із собою, бо часто ходить на гриби. Цим ножем він штрикнув одного з нападників.

Вислухавши пенсіонера, працівники міліції заходилися розплутувати цю історію. Порізаного молодика, яким виявився 24-річний житель Мукачева, знайшли в районній лікарні, куди той звернувся по допомогу. Як з'ясувалося, все набагато серйозніше. Лезо ножа зачепило сечовий міхур. І ще не відомо, чи не залишиться хлопець після цього на все життя інвалідом.

До речі, у потерпілого – своя версія того, що сталося. За словами молодика, він з двома друзями зайшов у під'їзд випити по пляшці пива. Ледь пригубили напій, як у під'їзд зайшов згаданий пенсіонер, добряче напідпитку. Войовничий дядько почав виганяти хлопців з під'їзду, а коли вони затіяли з ним словесну перепалку (молодики ж переконують, що нікого не били), пенсіонер зненацька витягнув з кишені ніж і завдав підступного удару...

Наразі правоохоронці перевіряють обидві версії конфлікту. Залежно від того, яка з них знайде своє підтвердження, до кримінальної відповідальності притягатимуть або згадану компанію (за хуліганство), або самого пенсіонера -- за завдання важких тілесних ушкоджень. Злощасний кухонний ніж вилучили.

Інша неприємна історія сталася буквально через два дні в іншому населеному пункті Мукачівського району. Тут звечора зустрілися два приятелі. Зайшли у сільський бар. Випили не одну чарку. Гостина затягнулася, і в якусь мить, як то часто буває з нетверезими людьми, між приятелями немов пробігла чорна кішка. Вийшовши на вулицю, вони почали сваритись, далі дійшло до бійки. Як наслідок, молодший вдарив старшого пляшкою по голові, покинув непритомного чоловіка лежати на землі, а сам утік. Аж зранку потерпілого знайшов і відвіз у лікарню його брат. Медики діагностували в побитого відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку. Ці тілесні ушкодження належать до тяжких. Оскільки стан пацієнта погіршився, його перевели в реанімацію.

А от щодо винуватця, то його продовжують розшукувати працівники карного розшуку. Тепер на нього очікує кримінальна відповідальність за завдання важких тілесних ушкоджень (ст.121 Кримінального кодексу).

 

Володимир ПАВЛЮХ, СЗГ УМВС України в Закарпатській області
 

11 листопада 2011р.

Теги: кримінал, міліція

НОВИНИ: Кримінал

11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
» Всі новини