Рахівські депутати не дозволили промислову розробку золоторудного родовища „Сауляк”

10 листопада відбулося пленарне засідання сьомої сесії Рахівської районної ради VI скликання. На порядок денний було винесено 21 питання.

Рахівські депутати не дозволили промислову розробку золоторудного родовища „Сауляк”

На початку роботи сесії заступник голови ради Фірка М.І. зачитав відповіді на звернення районної ради та депутатські запити до різного роду органів державної влади, щодо важливих для району та окремих населених пунктів питань.

На розгляд депутатам були підготовлені проекти для затвердження різного роду програм соціально-економічного характеру, погодження та затвердження технічних документацій для ЗОШ району, про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік та інші.

Питання порядку денного  детально розглядалися на засіданнях постійних комісій районної ради, тому при розгляді більшості питань депутати голосували одностайно не потребуючи інформації доповідачів.

Проект рішення „Про розроблення  детальних планів територій об'єктів гірничо-добувного комплексу для промислової розробки  золоторудного родовища „Сауляк" викликало жваве обговорення серед депутатського корпусу. Думки депутатів розійшлися в питанні безпеки золоторудного родовища для сільської громади села Ділового та економічних переваг пов'язаних з видобуванням. Голова ради Беркела Микола Миколайович та голова райдержадміністрації Андріюк Дмитро Дмитрович наголошували, що мова йде лише про надання дозволу на збір розвідної інформації по родовищу і остаточне рішення буде прийматися радою після одержання всієї необхідної інформації і  погоджень.  По результатам голосування дане питання не  було підтримане необхідною кількістю депутатів.

В "Різному" депутати слухали декана Рахівської громади УГКЦ Носу В.В. щодо компромісного шляху вирішення питання почергового богослужіння в храмі на лівобережжі міста Рахів. Було прийняте рішення детально вивчити дане питання, - повідомили Закарпаття онлайн з Рахівської райради.
 

11 листопада 2011р.

Теги: сесія, родовище, депутати

Коментарі

безробітний 11.11.2011 / 17:40:00
оголосіться, хто не голосував за регіональний проект рішення? вже домовився про роботу на підприємство "Савляк" а тут такий "облом"!!

НОВИНИ: Соціо

09:49
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 4
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
09:00
/ 1
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 11 січня
16:20
До Мукачева прибули евакуйовані родини із Запорізької області Фото новина
13:17
/ 3
Три з кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
12:36
На лекції в ужгородському скансені розкажуть про бабу-повитуху та її сакральну роль в традиційній культурі Закарпаття
» Всі новини