Голова студради Закарпаття пожалілася "губернатору" на холод в аудиторіях

У четвер, 10 листопада, очільник Закарпаття Олександр Ледида зустрівся з головою Студентської ради області Юлією Барабан, - повідомили Закарпаття онлайн з прес-центру Закарпатської ОДА.

Голова студради Закарпаття пожалілася "губернатору" на холод в аудиторіях

Дівчина поінформувала керівника краю про результати Всеукраїнської студентської конференції "Молодь – майбутнє України", яка проходила на Закарпатті минулого тижня.

– Нам вдалось на 100% виконати всі поставлені завдання. Під час конференції були презентовані 30 успішних студентських проектів, і кожен з учасників форуму повернувся додому з новими ідеями. Для нас також було дуже важливо показати гостям Закарпаття з найкращої сторони, адже 90% учасників ніколи не були в нашому краї. Приємно, що не було жодного негативного відгуку – додому всі повернулись з яскравими враженнями та бажанням приїхати сюди знову, - розповіла Юлія Барабан. Також дівчина поділилася планами на майбутнє: наступна конференція запланована вже на весну-2012.

– Обласна влада, я особисто, готові підтримувати будь-які молодіжні проекти. Тож можете розраховувати на допомогу у проведенні наступного Всеукраїнського форуму, - наголосив Олександр Ледида.

Між іншим, керівник краю поцікавився у студентки чи тепло в університеті. Юлія навчається в головному корпусі УжНУ, що знаходиться в одному з найвіддаленіших куточків міста – мікрорайоні БАМ, по вулиці Університетській.  Студентка розказала, що, на жаль, в аудиторіях сьогодні не так тепло, як хотілося б. Студентам навіть доводиться сидіти на парах у верхньому одязі. Олександр Ледида пообіцяв особисто проконтролювати вирішення проблеми.

10 листопада 2011р.

Теги: ОДА, Ледида, студрада

Коментарі

маю відношення до студентського самоврядування 2011-11-14 / 16:47:00
позитивним є той факт, що якщо представники студради УжНУ бояться добиватися вирішення університетських питань, то це може зробити Студрада області. вони менше бояться того, що їх можуть завалити потім на сесії, адже прикріплені певним чином у своїй діяльності до ОДА.
доки ми не будемо говорити про свої проблеми, доти керівництву ВУЗУ буде плювати на студентів.
дуже прикро за УжНУ. у порівнянні з іншими національними університетами України - у нас твориться справжній жах.

Машка 2011-11-11 / 09:11:00
Юлю сьогодні точно викличуть в деканат!

Викладач_УжНУ 2011-11-10 / 21:52:00
Проблеми у нас в університеті є і їх потрібно вирішувати. Особисто мені теж багато чого не подобається і багато моїх колег також говорять, що бачуть проблеми, але виходу не бачать. Все вирішиться коли будуть вибирати наступного ректора університету!

Студент ЗакДУ 2011-11-10 / 21:44:00
А чи є це все в УжНУ?!

СТУДЕНТ ЗАКДУ 2011-11-10 / 21:43:00
А в УжНУ, знаю проблеми з цим всі величееенькі

СТУДЕНТ ЗАКДУ 2011-11-10 / 21:41:00
Студенту ЗакДУ:

Фінансування стабільне
Приміщення для проведення засідань є
Техніки - 2 комп'ютери та принтери

Студент ЗакДУ 2011-11-10 / 21:34:00
Голови студ. рад


Ви тут не можете визначитись у соїх позиціях, у Вас же повинні бути збори і чому ви там не дискутуєте? Мені доречі наскільки відомо - у Вас не все в порядку і керівництво до Вас не так уже і прислуховується. В мене три питання:

- У Вас фінансування є студенської ради?

- Приміщення виділено?!

- Забезпечено всією нобхідною технікою?!

Активіст 2011-11-10 / 21:29:00
Я колись був у студ. раді - у них нема жодних повноважень. Вегеш навіть не спромігся кабінет їм доробити. А що говорити про фінансування воно просто в цьому вузі не виконуєть студ. рада не фінансується взагалі. Хоча в Законі це чітко зазначино і хто це повинен робити хіба не ректор!?

Інший голова студради іншого факультету 2011-11-10 / 21:29:00
"Голова студради одного з факультетів.

Тому що голови студрад в УжНУ якщо десь шось скажуть, то сесію 100% не здадуть нормально."

Ну це залежить від факультету...У нас ситуації такої нема..Навіть навпаки...Керівництво дуже навіть прислуховується до студентського самоврядування...
Інша справа, що тепер у корпусі опалення є. Так, дійсно було холодно, поки передавали котельні. Але це вже закінчилось. А те що тепер в аудиторіях не Сахара - ну це й раніше так було...Корпус був уже побудований невдало. Там хіба капремонт допоможе. Дійсно, умови не найкращі. Але це терпимо.

Філолог 2011-11-10 / 21:24:00
Голова студради одного з факультетів.

Шкода Вас! Але ж Вас обирає студент і ви повинні захищати його інтереси в першу чергу, наскільки я знаю ви навіть у Вченій раді маєте право голосу!

..... 2011-11-10 / 21:19:00
Невже Вегеш повинен із власної зар.плати забезпечити тепло у яких документах це виписано? ті "писаки" що пишуть хоч розібрались у владних повноваження, у фінансуванні і т.д.?до голови ОДА...

Голова студради одного з факультетів 2011-11-10 / 21:16:00
Філологу:

Тому що голови студрад в УжНУ якщо десь шось скажуть, то сесію 100% не здадуть нормально... Кажу, як є


ГЕТЬ ТАКОГО РЕКТОРА!

Суспільник 2011-11-10 / 21:13:00
777, Нам навіть про нього викладачі самі кажуть, що він слабенький ректор.

А скажи мені будь ласка, що він зроби? Нічого абсолютно нічого, просто нічого. Вже 6 років нормально тепло в університеті не включають!

777 2011-11-10 / 21:08:00
Філолог
Ти або валянок або тролль."Гардиропні, що тут скажеш висока якість.")))) Я плакав.
Прикро за УжНУ. Невже Вегеш там так все запустив?

Філолог 2011-11-10 / 21:06:00
Цікаво чому мовчить про ці проблеми голова студ.ради УжНУ?!

Спудей 2011-11-10 / 21:01:00
Студенти мають підтримати Студентську раду області та голову ОДА в тому, щоб нарешті в УжНУ стало тепло!

Філолог 2011-11-10 / 21:01:00
..., яку це суперечність, щось я не розумію ви про що?! До кого треба приєднуватись?!

... 2011-11-10 / 20:59:00
філологу

Ваш фах мені не цікавий, самі собі вносите суперечність,приєднуйтесь до студентів і до голови ОДА ...

Філолог 2011-11-10 / 20:53:00
...
Певно ви не прочитали хто я за фахом і напривеликий жаль такого фаху в ЗакДУ нема. За якість навчанню УжНУ на вищому рівні, але тут не можна сказати за комфорт, напривилекий жаль.

Спудей 2011-11-10 / 20:49:00
УжНУ давно вже не є тим університетом, яким можна гордитись, і сталось це буквально за останні років 10... Хвала пану Вегешу і всім великим начальникам, які допомагали вбивати безперечно кращий ВНЗ Закарпаття.

Мені цікаво одне - як Вчена рада, знаючи про цей базлад, що твориться в університеті останні роки, підтримує пана Вегеша на посаді ректора? Чи там всі вже "в долі", а на студентів, вибачте, насрати.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%