Чопські митники конфіскували 3 тисячі ампул з допінгом для спортсменів

Днями інспектори Чопської митниці вилучили на українсько-угорському кордоні 3 тисячі ампул медичного препарату, які незаконно намагався ввезти громадянин Іспанії.

Чопські митники конфіскували 3 тисячі ампул з допінгом для спортсменів

Досить дивний маршрут обрав іспанець для переміщення та доставки "спортсменського допінгу" через територію України. Рухаючись з Іспанії у напрямку Молдови на автомобілі марки "Fiat Multipla" через пункт пропуску "Тиса", 33-річний водій обрав "зелений коридор". Тобто, тим самим свідомо задекларував про відсутність у нього будь-яких предметів, що підлягають обов'язковому декларуванню.

Проте, інспектори вирішили перевірити "доброчесні" наміри іноземця перетнути кордон, які пізніше підтвердились неординарною знахідкою. В ході проведення митного контролю автомобіля, виявлено медичний препарат "Winstrol Depot Stanozolol 50 mg 1 ml" в загальній кількості 3 000 ампул. Одна партія ампул знаходилась у трьох  прозорих пластикових блістерах, упакованих у фабричні картонні упаковки, решта ампул - поштучно були загорнуті в клаптики туалетного паперу та поміщені у картонні коробки. Виявлені медичні препарати  громадян Іспанії визнав своєю власністю.

Тож, як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопської митниці, за порушення встановленого порядку проходження в смузі спрощеного митного контролю "зелений коридор" та переміщення без відповідних дозвільних документів медичних препаратів, відносно іспанця складено протокол згідно ст.339 Митного кодексу України. Медпрепарати, вартістю понад 30 тисяч гривень, вилучені.

Довідка

Станазонол – анаболічний стероїдний препарат, похідний андростана (дигідротестостерону) Заборонений до використання препарат, знятий з виробництва, але епізодично, неофіційно використовується спортсменами в якості допінгу, а також у бодібілдингу.

07 листопада 2011р.

Теги: кордон, препарат, допінг

НОВИНИ: Кримінал

13:30
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
» Всі новини