У Хусті затримали групу злочинців, які готували напад на "обмінник" (ФОТО)

До нападу зловмисники готувалися близько тижня, але до місця його скоєння не дійшли кілька метрів. У результаті детально спланованої та майстерно проведеної операції не постраждали ні потенційні жертви нападу, ні оточуючі громадяни.

У Хусті затримали групу злочинців, які готували напад на "обмінник" (ФОТО)

Працівниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області було припинено протиправну діяльність учасників організованої злочинної групи, причетних до вчинення збройних нападів на приватних підприємців. До її складу входили двоє уродженців Закарпаття у віці 38 та 36 років, а також один 26-річний мешканець Кіровоградської області.

Після того, як оперативникам стало відомо про готування зловмисників до розбійного нападу на пункт обміну валют, діяльність групи було взято під пильний контроль, а операція по їх затриманню планувалася до дрібниць. До того ж, працівники УБОЗ з'ясували, що один зі зловмисників кілька років тому відбував покарання в Республіці Чехія за вчинення вимагання з використанням вогнепальної зброї, тому діяти при затриманні розбійників потрібно було максимально уважно.

Напад на "обмінку" був запланований грабіжниками на вчорашній вечір, однак планам членів злочинної групи здійснитися не судилося: їх по дорозі на "справу" затримали, як то кажуть, "без шуму та пилу", навпроти Хустського міського автовокзалу.

При огляді слідчо-оперативною групою місця пригоди, під чохлом пасажирського сидіння автомобіля, на якому приїхали зловмисники, був виявлений пістолет іноземного виробництва, а під водійським сидінням – предмети, зовні схожі на гранату та запал до неї. Ще по одному подібному "сюрпризу" правоохоронці виявили і в кишенях обох закарпатців. Крім того, під килимком на підлозі автомобіля слідчі виявили штик-ніж іноземного виробництва.

Наразі зловмисники затримані, вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Оперативники продовжують перевіряти затриманих на можливу причетність до інших подібних злочинів.

У той же час, з початку цього року працівниками спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю було виявлено та вилучено майже 300 одиниць вогнепальної зброї, в тому числі, 118 – нарізної та 136 – гладкоствольної. Серед цього арсеналу – 14 автоматів, 19 гвинтівок, майже 200 пістолетів та близько півтора десятка револьверів. Крім того, були вилучені майже 180 гранат та один гранатомет.

 

27 жовтня 2011р.

Теги: злочинці, міліція, обмін валют

НОВИНИ: Кримінал

15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
» Всі новини