В Ужгороді "накрили" тіньовий тоталізатор

Незважаючи на заборону грального бізнесу, букмекери приймають ставки на результати різноманітних спортивних, культурних та навіть політичних подій. Діяльність одного з таких тіньових тоталізаторів припинили в Ужгороді працівники податкової міліції. Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

В Ужгороді "накрили" тіньовий тоталізатор

Під виглядом надання послуг з поповнення рахунків інтернет-провайдерів та мобільних операторів тіньовики приймали ставки на результати спортивних подій. За вдалий прогноз відвідувачі отримували свій виграш у касира. Саме під час перевірки нелегальної контори один з місцевих жителів вніс ставку на один з футбольних матчів та отримав за вгаданий результат виграш.

Закарпатські букмекери також встановили відповідне комп'ютерне обладнання, яке дозволяло отримувати виграші через Інтернет-мережу.

За порушення чинного законодавства букмекерам загрожує штраф у розмірі восьми тисяч мінімальних заробітних плат, конфіскація майнових активів, які використовувались для надання незаконних гральних послуг, та кримінальна відповідальність за статтею 2032 Кримінального кодексу України.

Загалом, з часу дії Закону „Про заборону грального бізнесу в Україні" підрозділами податкової міліції встановлено 2518 фактів незаконного проведення азартних ігор, вилучено гральних автоматів та іншого обладнання на загальну суму близько 381 мільйон гривень.

За словами  заступника начальника Головного управління податкової міліції ДПС України Бориса Дзюби, податковими органами направлено до суду 275 позовних заяв про застосування до порушників фінансових санкцій. На користь податкової вже прийнято 111 рішень на суму 674,9 млн. гривень.

26 жовтня 2011р.

Теги: тоталізатор, букмекер, азартний, гральний

Коментарі

Голос 26.10.2011 / 23:04:00
Накрили тих хто не платив дань, наприклад на Петефі така контора працює і відверто навіть не ховається, на вивфсці прийом платежів і обклеєна спортивною символікою.

НОВИНИ: Кримінал

17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 2
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
» Всі новини