Суд повернув військове містечко в Ужгороді міністерству оборони

У військовому містечку № 42, що в Ужгороді, було незаконно відчужено 27 об’єктів нерухомого майна. Про це йдеться у повідомленні прес-секретаря військового прокурора Західного регіону України Миколи Гуцуляка.

Суд повернув військове містечко в Ужгороді міністерству оборони

Встановлено, що землю військового містечка "прихватизовували" шляхом укладення інвестиційних договорів про спільну діяльність: будівництва (реконструкції) об'єктів житлово-цивільного призначення та договорів компенсації пайової участі (паю) Міністерства оборони України. Внаслідок чого державі було заподіяно шкоду в розмірі 17 678 тис. грн.

Прокуратура Ужгородського гарнізону порушила кримінальну справу за ст. 365 ч. 3 КК України.

Окрім того, з метою повернення нерухомого майна у державну власність 18 липня цього року до Господарського суду Закарпатської області був скерований позов до – Центрального спеціалізованого будівельного управління, ТзОВ "Аудиторська фірма "Енерго-Аудит плюс", Ужгородської міської ради, третя особа на стороні відповідачів – КП "Бюро технічної інвентаризації" – про визнання недійсними договорів та скасування свідоцтв на право власності на військове містечко № 42.

Суд Закарпатської області задовольнив позов в інтересах Міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу Мукачевого в повному обсязі.

Гал-Інфо

24 жовтня 2011р.

Теги: військовий, прокуратура

Коментарі

Читайте уважно! 24.10.2011 / 18:02:00
17 678 тис. грн. - це 17 678 000 грн.

24.10.2011 / 17:10:00
Це мутки прокурорчика Малинича були з цією військ. частиною.
Дивно, вже давно про те що написано вище було, чому зараз рапортують? Потрібно показати, що не тільки хабарі беруть та злочинців із своїх покривають - то почали старе, як нове виставляти? А 17 тис. шкоди - то дійсно і сміх, і гріх.
Не прокуратура - цирк із клоунами в погонах.

24.10.2011 / 16:53:00
то коли сталось? при ратушняку? знову хтось з його соратників попався? влетів на 17 тис грн

24.10.2011 / 16:40:00
Смішно - Малинича взули на 17тис.грн :) Прокурори свого поскубали трішечки.

А що з таким запізненням рапортуєте? Знову мусите відмивати імідж прокуратури - Петруня забрехався і з Біляковим, і з Конарами і чи лише з цим...?

24.10.2011 / 16:25:00
росмішили - заподіяно шкоду в розмірі 17 678 тис. грн..
це приватизувавши 27 обєктів... у центрі міста - завдали шкоди майже18 тис грн.

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини