Закарпатським геологам виплатять зарплатні борги (ФОТО)

У п’ятницю, 21 жовтня, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида зустрівся з головою правління НАК «Надра України» Олегом Проскуряковим.

Закарпатським геологам виплатять зарплатні борги (ФОТО)

Під час зустрічі обговорили, зокрема, проблемні питання закарпатської геологорозвідувальної експедиції, що базується у Берегові. Так, Олег Проскуряков повідомив: уже найближчим часом на рахунки НАК "Надра України"  надійдуть гроші, частину з яких планують направити на погашення зарплатних боргів закарпатським геологам.

Ще одне актуальне для області питання – початок робіт з будівництва алергологічної лікарні та соляних шахт поблизу села Теребля на Тячівщині. Нагадаємо, постановою Кабміну на перший етап робіт передбачено 10 млн. грн. Зокрема, необхідно провести дослідження порід та почати буріння двох свердловин – кожна глибиною у 450 метрів. Роботи вимагають не тільки професіоналізму геологів, а й серйозних потужностей обладнання. Відтак, очільник краю Олександр Ледида поцікавився, чи зможе "Західукргеологія" забезпечити своєчасне та якісне виконання таких завдань. Керівник "Надра України" запевнив: жодних проблем ані з термінами, ані з якістю робіт не виникатиме. Сьогодні головне завдання: якомога швидше улагодити питання з оформленням документації, та почати роботи, повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі Закарпатської ОДА.

21 жовтня 2011р.

Теги: геолог, геологорозвідувальна, алергологічний, буріння

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини