Сьогодні 10 років із дня прославлення преподобного Алексія Карпаторуського

21 жовтня виповнюється 10 років із дня прославлення у сонмі святих подвижника Закарпатської землі та сповідника Православної віри преподобного Алексія Карпаторуського (Кабалюка). У Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карпутлаш, де почивають мощі угодника Божого, готуються до свята.

Сьогодні 10 років із дня прославлення преподобного Алексія Карпаторуського

21 жовтня 2001 року, коли Церква канонізувала преподобного Алексія Карпаторуського, до його мощей зібралося більше 40 тисяч людей із всіх куточків регіону, близького та далекого зарубіжжя. З часом їх кількість лише збільшувалась ― братія обителі розповідає про численні випадки зцілення від духовних та тілесних хвороб.

Очікується, що цьогорічні торжества об'єднають у молитві ще більше християнських душ ― у рамках урочистостей у Свято-Миколаївському монастирі буде освячено новозбудований храм на честь прп. Алексія Карпаторуського, у який планується перенесення мощей великого подвижника Православ`я, та новозбудована дзвіниця.

Окрім того з благословення архієпископа Хустського і Виноградівського Марка, о 8 годині із села Іза до монастиря вирушить загальноєпархіальний хресний хід на честь 10-річчя прославлення прп. Алексія Карпаторуського. Віруючі з молитвою на устах пройдуть до Свято-Миколаївського монастиря, де почивають чесні мощі Апостола Закарпаття. Хресний хід організовує Молодіжний відділ Хустської єпархії.

 

Православіє в Україні
 

21 жовтня 2011р.

Теги: прославлення, преподобний, Алексій Карпаторуський

НОВИНИ: Соціо

11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 5
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 3
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
» Всі новини