Голова Закарпатської облради підписав розпорядження про скликання наступної сесії (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської обласної ради Іван Балога підписав розпорядження про скликання 4 листопада 2011 року сесії сьомої сесії обласної ради VІ скликання

Голова Закарпатської облради підписав розпорядження про скликання наступної сесії (ДОКУМЕНТ)
УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови Закарпатської обласної ради
 
 
 
від   20 жовтня 2011 року № 169/01-44
        м. Ужгород
 
Про скликання сьомої сесії
обласної ради VІ скликання
 
Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати сьому сесію обласної ради VІ скликання 4 листопада 2011 року о 10-й годині в м.Ужгороді в залі засідань обласної ради з порядком денним:
 
1.      Про Програму створення страхового фонду документації Закарпатської області на період 2011-2015 років.
2.      Про Обласну цільову програму "Власний дім" на 2012-2015 роки.
3.      Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи у Закарпатській області на 2011-2015 роки.
4.      Про внесення змін до Програми будівництва в Закарпатській області розплідників і ферм для розведення диких звірів та птахів з метою їх розселення в природному середовищі на 2011-2016 роки.
5.      Про внесення змін і доповнень до Обласної програми "Спортивний майданчик на 2010-2014 роки" (зі змінами від 8 липня та 16 грудня 2010 року).
6.      Про внесення змін до Програми оптимізації теплопостачання населених пунктів області на 2011 рік (зі змінами від 12 серпня 2011 року).
7.      Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року № 127 "Про обласний бюджет на 2011 рік" (зі змінами від 25 лютого, 26 травня, 12 серпня 2011 року).
8.      Про план заходів із відзначення на загальнодержавному рівні 75 - річчя Карпатської України.
9.      Про заходи щодо реалізації в області національного проекту "Олімпійська надія-2022 – створення спортивно-туристичної інфраструктури".
10. Про перейменування обласного комунального підприємства "Служба автомобільних перевезень" та затвердження статуту підприємства у новій редакції.
11.  Про ліквідацію Виноградівського дошкільного навчального закладу (дитячого будинку) інтернатного типу Закарпатської обласної ради.
12. ПРО НАДРА
12.1 Про затвердження проекту зон санітарної охорони водозабірної підділянки "Поляна Квасова" Полянського родовища підземних вод, де розташовані джерела питних вод "Поляна джерельна" (ТДВ "Свалявські мінеральні води").
12.2 Про надання гірничого відводу ДП "Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України" (Рокосівське родовище андезитів та туфів).
12.3 Про   надання   гірничого відводу ДП "Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України" (Королівське родовище андезитів).
12.4 Про   надання   гірничого відводу ДП "Управління промислових підприємств державної адміністрації залізничного транспорту України" (Кам'яницьке родовище андезитів).
12.5 Про   внесення змін до рішення обласної ради від 16 грудня 2010 року № 87 "Про погодження клопотання ТОВ НВФ "Орус" (Верхньобистрянського родовища прісних підземних вод (джерела №1 та №2), Верхньобистрянського родовища мінеральних  вод (джерело №3)".
13. ПРО ЗМІНИ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ
13.1 Про зміну та встановлення меж населеного пункту (с. Дубриничі та     с. Пастілки Перечинського району).
13.2 Про зміну та встановлення меж населеного пункту (с.Сімер Перечинського району).   
14 ПРО МАЙНО
14.1 Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
14.2 Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
14.3 Про Положення щодо основних засад управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (обласної комунальної власності).
14.4 Про орендну плату.
         15. РІЗНЕ
         15.1 Про представника обласної ради у складі атестаційної палати Закарпатської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
15.2 Про клопотання щодо нагородження Почесними грамотами Верховної Ради України.
 
 
 Голова ради І. Балога
20 жовтня 2011р.

Теги: сесія, Балога

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини