У неділю мешканців Хуста розважали Лама, Юркеш, Гіга і запечений бик

У неділю, 16 жовтня, у Хусті пройшло велике свято, що стало продовженням суботнього ярмарку. Хустян та гостей міста розважали місцеві співаки, а після них – зірки української естради – Лама, гурт «Юркеш» та народний артист України Степан Гіга. Опісля концерту – святковий феєрверк.

Чекали на мешканців та гостей міста й кулінарні сюрпризи – на головній площі пекли бика на вертелі. Врешті,  кожен охочий міг отримати шматок м'яса. Пригощали  тут і вином – і все це безкоштовно. Свято відбулося за підтримки Хустського міського голови Володимира Кащука. Головним спонсором та організатором виступив депутат Закарпатської обласної ради Павло Балога.

А днем раніше хустини ярмаркували. Тут, у центрі міста на майдані  Незалежності, відгула традиційна осіння сільськогосподарська торговиця. Свою продукцію привезли не лише місцеві ґазди, а й їхні колеги з сусідніх районів. На ярмарку визначили й кращих виробників меду.

Перед проведенням ярмарку гостями першої столиці краю стали й митці з України, Польщі, Словаччини, Швеції, Німеччини – загалом із 11 європейських країн, а також із Південної Кореї. В місті пройшов п'ятий ювілейний Міжнародний пленер "Хуст АРТ-2011". Після двотижневої праці вони свої роботи представили у міській картинній галереї.

Також минулими вихідними у Хусті не нудьгували й любителі спорту. Тут 15-16 жовтня пройшов чемпіонат Закарпатської області з кросу-кантрі на короткому крузі та з підйому вгору. В змаганнях взяло участь 40 спортсменів із Ужгорода, Тячева, Львова, Хуста та з Нижнього Селища.

Мета змагань – пропагування здорового способу життя, розвиток та популяризація любительського велоспорту в Україні, а також виявлення найкращих спортсменів. Чемпіонат проходив на Замковій горі. Першого дня спортсмени змагалися з підйому вгору: стартували біля підніжжя Замкової гори, а фінішували на її верхівці. Наступного дня проводилися змагання з кросу-кантрі на короткому крузі. Переможців змагань нагородили грамотами Хустської міської ради та призами від спонсорів.

20 жовтня 2011р.

Теги: Хуст, ярмарок, співаки

Коментарі

20.10.2011 / 15:05:00
О, господи! Когда уже Лама, наконец, уйдет с позором с большой эстрады?

О мероприятии. Вспоминается, нечто подобное, в Ужгороде. И, к сожалению, в этой давке, получить кусок мяса, было не так уж просто. Но, ладно - бог с ним! Главное, что судя по репортажу, мероприятие получилось очень интересным!

НОВИНИ: Соціо

17:46
/ 1
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
» Всі новини