Рада відмовилася повернути зимовий час

Напередодні у парламенті було зареєстровано 4 законопроекти про перехід на зимовий час як нардепів з влади, так і опозиційних.

Рада відмовилася повернути зимовий час

Верховна Рада України відмовилася скасовувати своє попереднє рішення про відміну зимового часу. За відповідну постанову проголосувало лише 216 депутатів з 226 необхідних. Це означає, що, відповідно до раніше прийнятої постанови, 30 жовтня Україна не перейде на зимовий час.

Як повідомляло Закарпаття онлайн , 20 вересня Рада скасувала переведення годинників на зимовий час, прийнявши проект постанови регіонала Олега Надоші.

Це рішення викликало різку критику вчених, а також влади Західної України, в якій ці зміни призведуть до дуже пізнього настання світанку.

Зокрема, виходець із Закарпаття, глава МНС Віктор Балога пригрозив оскаржити це рішення в суді, а Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед, а Закарпатська облрада прийняла спеціальне звернення до парламенту з цього приводу.

18 жовтня 2011р.

Теги: час, Балога, Верховна рада

Коментарі

2011-10-18 / 15:52:00
"Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли? "

График вперёд! А не время вперёд! Будут начинать в 9.00 учиться!

2011-10-18 / 15:50:00
Так, всё равно - что мешает подкорректировать свой график? Организм к стрелкам не привязан! Он привязан "к дню и ночи".

Будет светлеть позже, буду выходить на работу позже. Большие проблемы!

2011-10-18 / 15:29:00
На мою думку непереводячи годинник буде краще темніти буде не в 16г'00 а в17.00 це ж прекрасно.

2222 2011-10-18 / 14:04:00
І тепер Балога і Бариги як справжні русини гримнут дверима і пуйдут з владної коаліції.
Треба часівникови гія убити скло аби си не вікобилював.
Всі думали що чоловіча слабість то коли без віагри ніяк, виявилося що чоловіча слабість, це коли тебе старший брат нагнув а ти ну ніяк не можеш йому відмовити в маленьких чоловічих забаганках.

Стрелка 2011-10-18 / 13:36:00
По-моему, раньше в Закарпатье было местное время отличающееся от киевского, потом перешли только на киевское. Теперь обратно. Кому это нужно? Опять путаться во времени...

2011-10-18 / 13:31:00
"Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед"

Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли?

m 2011-10-18 / 13:12:00
2 гномика в кремлі замутили проект з часом, а наші недороблені донецькі підтримали і собі теж прийняли таке рішення. Не розібравший з реальним природнім часом. Воно й не дивно, не розбирались, тому що там мозгів нема.

местный 2011-10-18 / 12:58:00
они так и не поняли, что нет никакого "зимнего времени" - есть поясное, природное время.
переход на "летнее" время осуществляется именно с этого поясного времени и нежелание вернуться к поясному времени после окончания лета - очевидный признак слабоумия...
эхе-хе, скопировали Путина с Медведевым - тем тоже видать не смогли объяснить, что нету "зимнего" времени, просто нет :)
дурь полнейшая.
в общем, "Спасибо... не только за президента-пидараса", но еще и за "недомосковское время" :(

анонімe 2011-10-18 / 12:51:00
Ось як будуть твої діточки у потемках на світанку рюмсаючи, бо ще спатки хочуть, до школи шкандибати, а нерід Закарпатський буде ігнорувати "даунєцкає врємья"...

2011-10-18 / 12:41:00
Блін, задрали ідіоти свої русинство всюди тулити... :(

З одного боку - донецькі дауни, здругого - наші. А заспиною і в тих. і в других. хитра морда Путіна.

з цього приводу 2011-10-18 / 12:32:00
відмовилася повернути?
Та уставимо нашу трумбету їм назустріч!
Як ісьме жили по-нашому, а не по-моськовськи, так і буде. Най ся не чудувуть же наші русини до них, сомарів, теперка лем по-мадярські одповідатимуть.
Иппен зато! На-труц.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн