В Ужгороді тепло пустять спочатку в медзаклади

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов сьогодні об'їхав з перевіркою котельні, які забезпечуватимуть теплопостачання міських освітніх закладів і наголосив – місто готується до зими згідно з планом.

В Ужгороді тепло пустять спочатку в медзаклади

"Опалювальний сезон, за законом, починається 15 жовтня, в разі, коли протягом трьох діб середньодобова температура є менше 8 градусів за Цельсієм. Сьогодні я підписав розпорядження про включення котелень у медичних закладах міського підпорядкування. Наступного тижня розглядатимемо питання включення котелень у дошкільних закладах і школах. Я щойно відвідав дитячі садочки, побував в багатьох групах, і перевірив стан справ. Температура підтримується на рівні, передбаченому нормативами – від 17 до 21 градусу, тобто, все нормально. Щодо модульних котелень, то уже у вівторок будуть включені дві з них, а в п'ятницю – ще чотири. Тож Ужгород іде за планом, який ми для себе намітили і вирішує проблемні питання, пов'язані з опалювальним сезоном".

Цьогоріч Ужгород уперше зустрічає холоди без централізованого теплопостачання. В місті, де затверджена нова еколого- і енергоефективна схема забезпечення теплом, завершується перехід на автономні джерела опалення. Для обігріву закладів, котрі були від'єднані від районних котелень (через остаточне прощання Ужгорода з централізованим теплопостачанням), місто облаштовує модульні котельні. І хоча суцільна "автономізація" обласного центру – проект складний, все йде за планом: встановлено близько шестиста соціальних автономок, тривають роботи з облаштування котелень для закладів соціальної сфери, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Ужгородської  міської ради.

14 жовтня 2011р.

Теги: тепло, теплопостачання, котельні

Коментарі

Хмурий 17.10.2011 / 14:24:00
А як це зрозуміти, схема теплопостачання без підприємства - постачальника , централізованого теплопостачання?
Я так думаю, що це є не схема індивідуального самозабезпечення теплом, А то що придумав п. Фогель - це скоріше обман , замилювання очей керівництва міста, з основною метою-збагачення самого себе і своїх колег із м. Львова.

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини