Литвин готовий скасувати рішення про "парламентський" час

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає за доцільне скасувати рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу на території України. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу «Рада».

Литвин готовий скасувати рішення про "парламентський" час

За словами Литвина, "вже підготовлений проект постанови, і я його готовий підписати - про скасування рішення Верховної Ради України та про доручення Кабінету міністрів України внести законопроект, який би врегулював цю проблему", повідомляє УНІАН.

За його словами, "ця проблема повинна бути врегульована законом, а зараз вона врегульована постановою КМУ від 1996 року - переведення взимку на годину вперед, а влітку на годину назад".

Голова ВР зазначив, що у понеділок винесе це питання на Погоджувальну раду. Він вважає, що "краще, щоб все це врахував Кабінет міністрів, і ми прийняли один раз закон і зняли будь-які протистояння". "Я дуже не хочу, щоб ще ця проблема стала основою конфлікту", - додав він.

Як раніше повідомляло раніше Закарпаття онлайн , 20 вересня Верховна Рада України прийняла постанову "Про зміну порядку обчислення часу на території України", яким передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

У свою чергу, 10 жовтня депутати Закарпатської обласної ради на позачерговій сесії ухвалили постанову "Про звернення до Верховної Ради України про скасування Постанови Верховної Ради України від 20 вересня 2011 року "Про зміну порядку обчислення часу на території України".

А міністр МНС Віктор Балога заявив, що постанова Верховної Ради про відмову від переходу на "зимовий" час із збереженням "літнього" часу може стати предметом судового розгляду, оскільки зачіпає інтереси мільйонів українців.

14 жовтня 2011р.

Теги: зимовий час, Литвин

НОВИНИ: Соціо

18:00
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини