"Регіональний" заступник мера Ужгорода вважає обшук свого кабінету незаконним і дискредитуючим

Юрій Беляков, заступник міського голови Ужгорода, вважає обшук його кабінету, який провели правоохоронні органи у вівторок, 11 жовтня, протизаконним, та припускає, що це стало результатом цілеспрямованої роботи на його дискредитацію.

"Регіональний" заступник мера Ужгорода вважає обшук свого кабінету незаконним і дискредитуючим

Про це заступник мера Ужгорода повідомив сьогодні, 13 жовтня, на прес-конференції.

"Дійсно, у вівторок після наради в міського голови, у мене силами працівників був проведений обшук, після чого обшукали службові приміщення відділу транспорту, – підтвердив пан Беляков. – Обшук провели в рамках кримінальної справи по отриманню хабара начальником Головтрансінспекції в Закарпатській області Павлом Піровим. Однак я не бачу зв'язку між Павлом Павловичем і мною. Я веду один з напрямків роботи міської ради – транспортний. З Павлом Павловичем у нас були робочі стосунки".

На думку Юрія Белякова, обшук був неправомірним. Тим паче, по справі в утриманні хабара його не допитували, і взагалі не задавали ніяких питань. "Тому не розумію, яким чином і на якій основі був проведений обшук", – підсумував він. В кабінеті шукали документи, пов'язані із транспортом і знайшли декілька доповідних записок. "Оскільки я лише курую транспорт, документів у мене бути не може", – пояснив він.

Щодо неофіційних причин обшуку, то на думку Юрія Белякова, проблема тягнеться десь з листопада минулого року, коли деякі особи хотіли поставити свій транспорт на міські маршрути.

"Коли я пояснював, що поза конкурсом цього не можна зробити, почалися відповідні дії. Все це носить замовний характер. Може комусь не подобається моя діяльність у міськраді, стосунки з мером, депутатами. Але більше схоже на те, що всі ці дії носять направлений характер з метою дискредитації мені як держслужбовця, людини, і як партійного діяча. Мене в Ужгороді знають дуже багато людей, і після обшуку почалися питання: невже Белякова заарештували? Такі розмови б'ють по моєму авторитету", – наголосив він.

Щодо реакції Віктора Погорєлова, то, за словами пана Юрія, він був в шоці, однак, ознайомившись з постановою, як законослухняний громадянин та держслужбовець, дозволив провести обшук і вчинив абсолютно правильно.

Щоб захистити репутацію, заступник мера збирається написати заяву про приниження гідності як людини й держслужбовця.

13 жовтня 2011р.

Теги: Беляков, обшук

Коментарі

Сергій 13.10.2011 / 13:14:00
цікаво, як проходили конкурс маршрутки Белякова? це не є тайна...

НОВИНИ: Кримінал

20:18
/ 2
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
/ 1
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
» Всі новини