Балога не виключає відміну "парламентського" часу в суді

Міністр МНС Віктор Балога має намір звернутись до суду, якщо Верховна рада не перегляне закон про відмову від зимового часу.

Балога не виключає відміну "парламентського" часу в суді

Постанова Верховної Ради про відмову від переходу на "зимовий" час зі збереженням "літнього" може стати предметом судового розгляду, заявив міністр МНС Віктор Балога.

На його думку, парламент ухвалив помилкове рішення, яке безпосередньо впливає на життя населення більшої частини України.

"Рада пішла не просто проти здорового глузду – парламентарії, по суті, скасували закони природи і знехтували наукою. Це зовсім не той випадок, коли можна голосувати, не приходячи до тями. Легким жестом руки депутати відмовили своїм співгромадянам у праві жити за природним розкладом, а не за штучними правилами", - сказав міністр.

Балога наголосив, що ВР зобов'язана "виправити допущену помилку". При цьому він нагадав, що у зв'язку з цим звернувся до парламенту.

"Ніщо не заважає депутатам завтра бути розумнішими, ніж учора, і переглянути своє хибне нововведення. Аргументів за збереження саме "зимового" часу більше, ніж достатньо – їх уже відкрито висловили численні науковці, експерти, лідери громадської думки, журналісти впливових ЗМІ", - додав міністр МНС.

Водночас урядовець зауважив, що автори часових новацій та їхні колеги, які підтримали їхнє запровадження, вперто не визнають допущену помилку, а на своє виправдання наводять непереконливі, сторонні тези. З огляду на те міністр припустив, що Верховна Рада спробує всіляко уникати повторного розгляду цього питання, розраховуючи, що з часом цікавість до нього спаде.

Балога зазначив, якщо Верховна Рада буде вдавати, ніби проблеми не існує, "є законні способи стимулювати активність депутатів". Він вважає, що постанова парламенту дає всі юридичні підстави звернутися до суду, оскільки порушує права мільйонів громадян.

"Особисто поділяю таку точку зору. Переконаний, що бездіяльність Верховної Ради у цьому важливому питанні загрожує інтересам фактично всієї України", - сказав він.

ТСН

10 жовтня 2011р.

Теги: Балога, зимовий час

Коментарі

вуйко 12.10.2011 / 17:59:00
Балозі краще сидіти в офісі в Києві та підписувати різні документи, як це і роблять справжні міністри, а не займатися переведенням стрілки на годинниках.

пілот 11.10.2011 / 21:01:00
реклама, реклама, як завжди одна реклама зі сторони Балоги: серйозними питаннями він не має час займатись, бо вирішує за яким йому тепер часом літати з Києва до Закарпаття

НОВИНИ: Соціо

20:57
/ 3
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 2
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 20
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 11
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
» Всі новини