В Ужгороді депутати "спихнули" воду та каналізацію виконкому

Віднині розпоряджатися майном об’єктів централізованого водопостачання та водовідведення в обласному центрі можуть члени виконкому, не погоджуючи свої дії із депутатами міськради. Таке рішення Ужгородська міська рада ухвалила сьогодні, 7 жовтня.

В Ужгороді депутати "спихнули" воду та каналізацію виконкому

Проти такої новації виступила фракція Єдиного Центру. Зокрема, депутат Степан Німчук запропонував вилучити із рішення "Про регулювання питань теплопостачання" згадану новацію. На думку депутата, як розпоряджатися майном мають вирішувати у раді, а не на виконкомі. Але пропозицію Єдиного Центру більшість не підтримала.

Лідер фракції Партії регіонів Юрій Беляков натякнув – як депутати Єдиного Центру можуть недовіряти виконкому, якщо там є 4 представники цієї партії. Натомість у регіоналів – лише два. Але їм партійці довіряють цілком.

В підсумку більшість депутатів підтримала пропозицію Юрія Белякова.

07 жовтня 2011р.

Теги: водопостачання, водовідведення

Коментарі

для 555 2011-10-10 / 16:11:00
Ты и друзья сейчас прозрели, а Рата лет 20 назад. Схему эту хорошо и давно освоил, потому и миллионер, а ты, подозреваю, пока нет

555 2011-10-10 / 00:06:00

На сайте *****.


"Правилами коментування" заборонену пряму рекламу інших інформаційних ресурсів.)) Адмін

555 2011-10-09 / 23:47:00

По всей этой истории есть классный комент под ником РАТА на сайте" ******".Не знаю писал это рата или нет но весь расклад становится очевидным.Лично я и мои друзья прозрели.Если это правда то многие деятели в нашем городе просто "выходные".Очень интересный комментарий.Рекомендую.После его прочитки просто не хочется читать эту перепалку двух сторон.Истина,как всегда,глубже.А именно в том чтобы понять:КОМУ ВЫГОДНО любое решение.Все остальное мишура.

михаил 2011-10-09 / 15:22:00
Зачем честному трикуру бмв х5 бронированый и два громилы охранника? А вот почему: решение зем.вопроса трикур-доктор-маруххнич начинается от 8 тыс.у.е. Три месяца назад они через своих кнопкодавов в раде отдали 1,5 га за 150 тыс у.е. Мукачевским ханигам. Хотели и котельни от города забрать, а от них забрали ети полномочия, вот и бесятся

михаил 2011-10-09 / 13:50:00
Только посмотрите какой у кого телефон и вы сразу поймёте кто чем в горисполкоме занимаеться: трыкур-vertu (10000€),погорелов-nokia(250$),беляков-iphone4(450$). Есть вопросы ещё?

проти дерибану 2011-10-09 / 13:47:00
Насправді проблема навіть не у цьому рішенні,проблема у тому,що в міську раду пройшли не зовсім компетентні люди от тепер і маємо,що маємо.Треба розуміти,що на сьогодні лише одна політична сила працює так,як і обіцяла це єц,всі інші про обіцянки забули,бо знають що чрез пару років зможуть знову лоханути своїх виборців.

Валя 2011-10-09 / 13:41:00
Прикро читити таке голосуючи за Погорєлова мала надію на краще для свого рідного міста,а бачу що система працює,змінилися лише особистості.Дуже шкода шо ЄДИНИЙ ЦЕНТР не має в раді більшості тоді б все було інакше.

2011-10-09 / 12:37:00
Мова йде про дерибан приміщень котелень, що вивільняються, з територіями. Лепутатів лоханули

Антипрохожий 2011-10-09 / 11:01:00
А в "позичку"?

Прохожий 2011-10-09 / 10:56:00
ЕЦуны лучше бы выставили сюда проэкт решения, а не "лошарили" читателей, там написано:" кроме права передачи в аренду, отчуждения, продажи и передачи в залог". Так чем же тогда будет распоряжаться исполком? Речь шла о котельных, которыми будут ПОЛЬЗОВАТЬСЯ госучреждения во время отопительного сезона, который ецуны хотят сорвать для дискредитации Погорелова перед ужгородцами.

не ПРедун 2011-10-08 / 03:04:00
Шкода шо вибори не завтра,летіли б з ради Погорелов,Щедей,Фленько а Беляков доганяв би любих друзів і був би спокій ужгородцям.

Петро 2011-10-08 / 02:56:00
Нонсенс,для чого тоді вони йшли в міську раду,якщо не хочуть працювати і брати на себе відповідальність.Ганьба Погорєловим,Беляковим,Щедеям і їм подібним.За єц гордий хоча б мають свою позицію на якій стоять до кінця.

при справах 2011-10-08 / 02:51:00
Вітя Погорівший(а доречі на 7 довгих років погорів сигінь)ай Юра-аферюга,прикриваючись яйцями Щедея порішали з єцом не дружити бо они не хотят красти,хотят працювати,а то вже не по поняттях.Тому од нині в міській раді діє фракція ЗА БАБЛО!!!!!

Рахово 2011-10-08 / 00:34:00
Все таки ЕЦ це істинні патріоти краю. На прикладі Ужгорода це видно. Всі інші - це мелюзга яка дорвалася до корита і нічого не бачить!А ужгородцям аплодисменти за правильний вибір.

Тот кто все знает 2011-10-07 / 22:40:00
Реально под сегодняшним решением стоит главная вещь для Погорелова и Белякова:Дерибан котелень которые выставлены на приватизацию!!!!Но Горелый хочет все забрать себе. А клоуна Белякова кинет на съедение депутатов от ПР и скажет что так получилось. Посмотрим. Мы запасаемся попкорном а кое кто вазелином.

п.Тамара 2011-10-07 / 17:26:00
Аплодую ЕЦ. І як могли так опуститися "Батьківщина", "Удар" і другі, так звані, демократи ?

12345 2011-10-07 / 15:04:00
Нюансу:
Погорелов ні в більшості ні в меншості.Погорелов в дерибані по самі вуха!!!!!

пророк 2011-10-07 / 15:01:00
Все просто як 5 пальців!!Погорелов з Беляковим задумали громадний ДЕРИБАН майна міста!!!!!!Для цього використовують продажних БЮТовців та інших лохів.І щастя наше що є ЄЦ який цьому мішає.За це ми їх і будемо підтримувати.А органи будуть сажати нових дерибанщиків.Чекайте новин і всі все побачать.

нюанс 2011-10-07 / 14:48:00
НЮАНС, на виборах ЄЦ підримував на мера Погорєлова, зараз вони в меншості, виникає питання - мер також в меншості з ЄЦ, чи в більшості проти ЄЦ?

Ужгород 2011-10-07 / 13:59:00
розпоряджатись майном громати повинна громада!!! А представниками громади є РАДА в особі вибраних нею депутатів, а не ВИКОНКОМ а пан Беляков знову ділить всіх на наших і ваших.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини