Ряд закарпатських лісогосподарських підприємств незаконно рубали ліс

На виконання доручення прем`єр-міністра України М. Азарова від 17.08.2011 р. № 40145/0/1-11 і Витягу з проколу № 60 засідання КМУ від 22.08.2011 р. Державна екологічна інспекція в Закарпатській області спільно з контрольно-ревізійним управлінням області провела перевірки стану дотримання вимог законодавства у сфері охорони, захисту, використання і відтворення лісів, заготівлі та експорту лісоматеріалів.

Ряд закарпатських лісогосподарських підприємств незаконно рубали ліс

До переліку об'єктів, які підлягали перевірці, ввійшли 5 лісогосподарських підприємств: ДП "Ясінянське ЛМГ", ДП "Рахівське ЛДГ", ДП "Мукачівське ЛГ", ДП "Мокрянське ЛМГ" та ДП "Великоберезнянське ЛГ".

В ході перевірок були виявлені порушення вимог Законів України "Про мораторій на проведення суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону", "Про екологічну експертизу", вимог постанови Кабінету Міністрів України №724 від 12.05.2007 року "Про затвердження Правил поліпшення якісного складу лісів" та ін.

За результатами проведених перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 25 посадових осіб, накладено штрафів на загальну суму 3,162  тисяч гривень, проведено розрахунки завданих державі збитків, які склали 92,735 тис. грн. Головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області винесено три рішення про тимчасову заборону трелювання деревини з лісосік суцільної санітарної рубки лісництв ДП "Ясінянське ЛМГ", ДП "Рахівське ЛДГ", ДП "Мокрянське ЛМГ". Для добровільного відшкодування збитків, заподіяних лісовим ресурсам, Інспекцією пред'явлено лісогосподарствам претензії на загальну суму 85,235 тисяч гривень, в т.ч. ДП "Ясінянське ЛМГ" на суму 6,710 тис.грн., ДП "Рахівське ЛДГ" - 49,311 тис.грн., ДП "Мокрянське ЛМГ" - 2,218 тис.грн., ДП "Великоберезнянське ЛГ" - 19,587 тис.грн., ДП "Мукачівське ЛГ" - 7,409 тис.грн.

Як повідомили Закарпаття онлайн в Державній екологічній інспекції в Закарпатській області, в разі залишення претензій без відповіді Інспекцією буде подано позовні заяви до Господарського суду Закарпатської області щодо стягнення зазначених сум.

06 жовтня 2011р.

Теги: лісогосподарський, рубки

НОВИНИ: Кримінал

11:55
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
» Всі новини