У бібліотеці УжНУ відкрили відділ «Карпатики» (ФОТО)

Наукова бібліотека УжНУ вже більше року працює на новому місці — в центральному корпусі університету (вул. Університетська 14), —але ще й досі тривають роботи з перевезенням книг та формуванням відділів.

У бібліотеці УжНУ відкрили відділ «Карпатики» (ФОТО)

zakarpattya.net.ua/Сьогодні, 28 вересня, відбулось офіційне відкриття відділу "Карпатики" (Краєзнавчий відділ). На невеличке святкування завітали представники з різних відділень філологічного та історичного факультетів, а також колеги з бібліотеки ЗакДУ. Для гостей була організована екскурсія, котру провела директор бібліотеки Н.І.Гунько, яка похвалилася великим читальним залом  на 120 місць, 10 з яких для роботи в Інтернеті, доступ до якого є безкоштовним. Крім того, окремо можна скористатися електронними каталогами. Серед переваг нової бібліотеки директорка також назвала отоплення, яке здійснюють чотири котли.  

На офіційне відкриття одного з семи відділень бібліотеки запросили члена спілки журналістів України, письменницю О.О.Тимофієву, яка представила  свою нову книгу "Вибране" та зачитала кілька своїх творів. Вибір гості не був випадковим, адже у Краєзнавчому відділі кілька днів діятиме виставка книг та видань авторки.

Як повідомила Закарпаттю онлайн завідувач відділом "Карпатики" М.І.Чорній: "Хоч наш відділ працює тільки з 3-го серпня і ще багато книг не розкладено, та ми вже провели велику роботу, організувавши вже не одну виставку та презентацію. Сподіваюсь так  буде й надалі".

Юлія Дуб, для Закарпаття онлайн

28 вересня 2011р.

Теги: бібліотека, УжНУ, відділ "Карпатики"

НОВИНИ: Соціо

11:28
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини