Арбеніна в Ужгороді: приїхала, «порвала», поїхала (ФОТО)

Що не кажіть, а це був найкращий концерт цього року в Закарпатському облмуздрамтеатрі. Скептики розгублені: незважаючи на те, що половина глядачів йшла на Арбеніну-публічну персону, а не на Арбеніну-солістку групи «Нічні Снайпери», байдужих того вечора в залі не було. Вона змогла в себе закохати навіть людей, за великим рахунком, далеких від рок-музики.

Арбеніна в Ужгороді: приїхала, «порвала», поїхала (ФОТО)

Як сказала сама Діана зі сцени, треба, щоб минуло 18 років після створення групи, щоб нарешті дістатися до Ужгорода. Часу на прогулянки особливо не було, але солістка "НС" встигла заглянути в замок, погуляти трохи по Корзо та скуштувати справжнього закарпатського вина.
 
А на концерті, який тривав практично дві години, все було без компромісів: тільки "снайперський" стиль, ні грама косметики на обличчі, ніяких загравань з публікою, вся в чорному. І її музика – лірична, часом жорстка, відверта.
 
Той, хто відвідав більш ніж один концерт Арбеніної підтвердить:  немає двох однакових виступів  "Нічних снайперів". Що стосується Ужгорода, то трек-лист виступу був написаний за кілька хвилин до виходу на сцену. І хоча в кожному концерті присутні вічні "31 весна" і "Пароходы", романтична "Лети, моя душа" і "Катастрофично", але акустичний блок, кавер-версії, "біси" – все це залежить виключно від атмосфери в залі, настрою самої Арбеніної та міста. У Чернігові Діана проспівала "Коней привередливых" Висоцького, в Сваляві – народну пісню, Ужгород же вона порадувала відразу двома прем'єрами – піснею "Google" (Набери моє ім'я в Гуглі) і абсолютно новою "Тримай мене" – написану українською мовою в співавторстві з учасницею проекту "Голос Країни" Лікою Бугаєвою. Виконана просто під гітару, ця річ вразила публіку своєю надривом, напруженням, що в принципі є характерним для стилю "Нічних снайперів".
 
Ще одне велике відкриття – голос Арбеніної, його потужність і можливості. Бо на пластинках ми чуємо тільки малу частину того, на що здатна співачка. А здатна вона на багато що. Можливо навіть сам репертуар не дає відкритися всьому таланту, але коли ти чуєш її наживо – мурашки по шкірі. Не думаю, що такий ефект досягається виключно завдяки вокальній техніці. Скоріше справа в самій Діані, її енергії, напорі, авторській подачі. Ви навіть можете не любити пісні "Нічних снайперів", але якщо послухаєте їх наживо, будете зачаровані.
 
Цьому шаманству не завадив навіть Володя Окілко з "Голосу Країни", який дуже зворушливо, разом із самою Діаною заспівав нашу "Червону Руту". Він був сюрпризом, не заявленим заздалегідь учасником концерту, який своєю присутністю просто прикрасив виступ "Снайперів", додавши ще один красивий штрих концерту.
 
Шоу відбувалося без перерв (співачка дає відпочити тільки своїм музикантам), без будь-яких декорацій (задню частину сцени прикрашали тільки два написи – НІЧНІ СНАЙПЕРИ), зате оплески після кожної пісні, літачки, що летять в зал на фіналі і вже під "Ты дарила мне розы" всі танцюють в проходах.

Іван Ледней, Мукачево.нет

27 вересня 2011р.

Теги: Арбеніна, Нічні Снайпери

НОВИНИ: Соціо

18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
» Всі новини