Злодії з Прикарпаття крали худобу на закарпатській Міжгірщині

Справжня напасть звалилася кілька років тому на жителів віддаленого гірського села Міжгірського району Закарпаття. У селян стала пропадати домашня живність: в одних - корови, в інших - коні. Потерпілі селяни зверталися із заявами в міліцію, проте затримати загадкових викрадачів худоби довгий час не вдавалося. Місцевих осіб, схильних до крадіжок, правоохоронці перевіряли, але ніхто не зізнавався. Стало зрозуміло, що це робота заїжджих гастролерів. Міжгірщина межує з Івано-Франківською та Львівською областями, тож зловмисники, схоже, приїжджали з їхнього боку.

Злодії з Прикарпаття крали худобу на закарпатській Міжгірщині

Після звернення в Міжгірський райвідділ міліції чергових потерпілих правоохоронці всерйоз взялися до розслідування цієї справи. Декілька разів у сусідню Івано-Франківську область виїжджали начальник карного розшуку райвідділу та оперативник цього підрозділу. Були задіяні й "шерифи" на чолі з керівником цієї служби. Невдовзі розшуковикам всміхнулася фортуна. На початку травня одну з украдених корів знайшли в одному з сіл Галицького району сусідньої Івано-Франківської області, у господарстві місцевої мешканки. Потерпілі впізнали свою "годувальницю". На запитання міліціонерів, звідки живність, нова господиня зізналася, що купила корову від односельця. З останнім вирішили побесідувати детальніше. 31-річний молодик спершу не зізнавався, переконував, що корову придбав у сусідньому селі. Однак, припертий зібраними доказами, врешті-решт мусив зізнатися в скоєному. Як з'ясувалося, другу крадену корову він здав на м'ясокомбінат.

Якось пригледів на пасовищі іншого села корів, припильнував, на яке обійстя вони повертаються з пасовища. Однак корову голими руками не візьмеш, на таке діло потрібні спільники й транспорт. Тож своїм задумом зловмисник поділився з двоюрідним братом. Знайшли ще двох подільників, двох молодих земляків, один з яких мав свій мікроавтобус, куди запланували вантажити крадену худобу. За це обидва мали одержати по 500 гривень винагороди.

Міліція затримала злодійкуватих братів, за фактом крадіжки з проникненням у приміщення було порушено кримінальну справу.

Після завершення розслідування кримінальну справу передали в Міжгірський районний суд, вироком якого у травні 2010 року обидва злодійкуваті брати були засуджені. Зокрема, ватажок групи за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України одержав три роки позбавлення волі, повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

26 вересня 2011р.

Теги: худоба, корова

НОВИНИ: Кримінал

21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 24
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
» Всі новини